Google уріже функціональність безкоштовної версії youtube music

30

Незабаром після початку тестування розширеної безкоштовної версії youtube music компанія google розповіла про нові обмеження для користувачів без преміум-аккаунта. Зміни набудуть чинності вже наступного місяця і поступово торкнуться всіх регіонів присутності сервісу.

Згідно публікації в блозі компанії, з 3 листопада 2021 року можливості майданчика будуть розділені в залежності від типу підписки. Ті, хто користується youtube music безкоштовно з рекламою, зможуть слухати музику у фоновому режимі, запускати персоналізовані мікси і знаходити тематичні добірки для спорту, поїздок на роботу та інших ситуацій. При цьому користувачам без “преміум” буде недоступний перегляд музичних кліпів.

У свою чергу, при оформленні платної підписки активується не тільки ця, але й інші опції: прослуховування пісень за запитом, необмежений пропуск треків і відсутність реклами. Спочатку всі зазначені зміни торкнуться користувачів з канади, де зараз і тестується нововведення. Пізніше компанія має намір поширити нові правила підписки і в інших регіонах.