Google протягом декількох років недоплачувала тимчасовим працівникам

77

Нараховано винагороду

Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

реклама

Повідомляється, що google протягом багатьох років свідомо недоплачує робітникам в європі та азії.

The guardian повідомила, що керівники google «знали, принаймні з травня 2019 року, що компанія не дотримувалася місцевих законів у великобританії, європі та азії, які вимагають, щоб тимчасовим працівникам виплачувалися рівні ставки з постійними співробітниками, які виконують аналогічну роботу».

Внутрішній меморандум від лютого 2021 року показав, що google платила тимчасовим працівникам в регіонах emea і apac на 12-50% менше, ніж передбачалося, згідно зі звітом, а інший документ показав, що погодинна оплата робітників у великобританії повинна була становити на 28% вище.

Повідомляється, що google не поспішала вирішувати проблему через «занепокоєння з приводу збільшення витрат для відділів, які в значній мірі покладаються на тимчасових співробітників, потенційного впливу судових позовів і страху негативної уваги преси». Виявляється, всі три страхи виправдалися.

The guardian повідомила, що інформатор подав скаргу до комісії з цінних паперів і бірж сша, стверджуючи, що google порушив закони сша про цінні папери, не включивши в свої квартальні фінансові звіти відповідальність за недоплату цим тимчасовим працівникам.

Директор з дотримання нормативних вимог google спайро карецос сказав the guardian, що ставки компаратора, наведені в звіті, не відображають фактичні ставки заробітної плати індивідуальних підрядників і що «більшості тимчасових співробітників платять значно більше, ніж ставки компаратора».

” проте, очевидно, що цей процес не здійснювався відповідно до високих стандартів, яких ми дотримуємося як компанія, – сказав карецос. Розбіжності, які команда ще не вирішила. І ми проведемо огляд нашої практики дотримання вимог у цій галузі. Коротше кажучи, ми збираємося з’ясувати, що тут пішло не так, чому це сталося, і ми збираємося виправити це”.

Компанія не відразу відповіла на запит про коментар.