Google миттєво оновлює вміст пошукових сніппетів

257

Від автора: система пошуковика оновлює вміст розширених фрагментів практично відразу після внесення в них змін. Про це розповів представник Google під час відеоконференції з веб-майстрами.

Як розповів представник компанії Джон Мюллер під час чергового «відеосеансу» відповідей на питання вебмайстрів Google оновлює вміст фрагментів видачі миттєво відразу після редагування їх вмісту.

Мюллер зазначив, що з боку пошукача в цьому процесі ніяких затримок не виникає. Оновлення розширених фрагментів відбувається відразу після того, як Google зробить їх повторну індексацію.

Також нагадаємо, що в середині травня поточного року Google переніс на новий домен засіб перевірки правильності мікророзмітки. Тепер він доступний за цією адресою. В оновленій версії сервіс виводить окремо помилки по кожному з типів структур. Раніше результати перевірки відобразити разом.

Крім цього з минулого року інструмент можна використовувати для перевірки коду розмітки веб-сторінок, виконаних у новому форматі AMP (Accelerated Mobile Page).