Google Assistant – говорить покоління голосових помічників

247

Від автора: Google презентував нову версію голосового помічника, який вміє не тільки відповідати на прості питання, але і вести складний діалог з людиною. Про це представники компанії повідомили під час проведення щорічної конференції для розробників.

На конференції Google I/O пошукова компанія представила широкій публіці нову версію голосового помічника. Повідомляється, що програмне забезпечення є розвитком вже всім відомого Google Now. При цьому програма позиціонується творцями як абсолютно новий продукт.

На відміну від попереднього покоління Google Assistant «вміє» не тільки відповідати на прості запитання. Його автори намагалися максимально «олюднити» програму. Завдяки чому сервіс може підтримувати діалог на досить високому рівні і розпізнавати вкладений контекст сказаних фраз. Крім «розмовного» у програмі реалізований режим текстового спілкування.

Як розповів глава компанії Сундар Пичаи під час виступу на конференції, Google Assistant є наступним етапом розвитку пошукових систем. Він зазначив, що сучасні пошукові системи повинні не тільки надавати користувачам релевантні посилання, але і допомагати їм у вирішенні реальних життєвих проблем.

Планується, що нова версія голосового помічника буде доступна вже в цьому році. Запускається нова програма з допомогою «старої» голосової команди «Ok, Google».