Gm планує потіснити tesla на ринку електромобілів сша, запропонувавши кросовер за $30 000

20

Нещодавно опублікована статистика перших дев’яти місяців цього року показала, що позиції general motors на ринку сша дещо ослабли через дефіцит компонентів. Американський гігант не падає духом, розраховуючи за рахунок стрімкої електрифікації потіснити tesla на домашньому ринку. Головною зброєю в досягненні цієї мети може стати електричний кросовер за $ 30 000.

Джерело зображення: electrek

На зборах акціонерів gm, як повідомляє electrek, керівництво корпорації висловило впевненість, що принесена реалізацією машин з двс прибуток допоможе їй зайняти лідируючі позиції на ринку електромобілів сша. Зараз gm пропонує американським покупцям тільки дві моделі електромобілів-chevrolet bolt ev і bolt euv, але невдачі з тяговими батареями, які періодично спалахували, змусили компанію відкликати і пообіцяти викупити всі випущені екземпляри.

У найближчому майбутньому ставка робиться на нову платформу ultium, яка дозволить створювати на основі уніфікованих компонентів широкий спектр електромобілів. Під маркою chevrolet буде випущено кросовер на електротязі, який буде пропонуватися за ціною близько $30 000. Марка buick теж буде пропонувати американцям кросовери на новій електричній платформі, позашляховики і пікапи chevrolet, gmc і hummer складуть їм компанію, а слухаю найвимогливішої публіки будуть запропоновані електромобілі cadillac lyriq і celestiq. До 2030 року gm розраховує перевести на випуск електромобілів до половини своїх підприємств у північній америці та китаї.