Глава volkswagen назвав показники tesla орієнтиром у сфері продуктивності

22

Концерн volkswagen раніше регулярно оскаржував право toyota вважатися найбільшим автовиробником у світі, але на ринку електромобілів компанії мимоволі доводиться орієнтуватися на tesla. Глава німецького гіганта відкрито ставить підлеглим tesla в приклад, коли мова заходить про продуктивність підприємств з випуску машин, оскільки американський суперник в цій сфері випереджає volkswagen в три рази.

Джерело зображення: twitter, herbert diess

Ресурсу electrek вдалося отримати текст промови, з якою генеральний директор volkswagen герберт дисс (herbert diess) звернувся до своїх підлеглих. Відомо, що він підтримує приятельські відносини з ілоном маском (elon musk), який очолює tesla, тому про плани американського конкурента керівник volkswagen може дізнаватися буквально з перших вуст. Під час недавньої телеконференції за участю маска керівник німецького автоконцерну висловив бажання відвідати споруджуване підприємство tesla в околицях берліна з делегацією своїх колег. Поки ж, якщо судити по тексту звернення до підлеглих, йому вдалося роздобути інформацію про рівень продуктивності німецького підприємства tesla. За словами діса, воно зможе випускати по 90 машин на годину, на складання кожного електромобіля буде йти не більше 10 годин.

Якщо порівнювати це з власними показниками volkswagen, то зараз вони перевищують 30 годин на один автомобіль, і лише в наступному році будуть доведені до 20 годин на машину. Спочатку внутрішні цілі компанії згадували про 16 годин на один екземпляр, але тепер орієнтиром для volkswagen в сфері продуктивності автоскладальних підприємств явно стане tesla.

Герберт дісс вважав за потрібне нагадати, що у вересні електромобіль tesla model 3 став найбільш продаваним транспортним засобом в європі, випередивши volkswagen golf. З приходом в європу електромобілів місцевої збірки конкуренція посилиться додатково. “tesla сьогодні є еталоном для порівняння в галузі, і інші сильні молоді компанії з китаю вийшли на наш ринок», — підвів підсумки свого виступу глава volkswagen.