Глава playstation поділився тим, що його засмучує в існуючій моделі консолі

12

У недавньому відеоінтерв’ю gamesindustry джим райан підкреслив, що він “хотів би бачити світ, в якому іграми, які ми робимо на playstation, зможуть насолоджуватися багато, багато десятків мільйонів людей, можливо, сотні мільйонів людей”. Будучи керівником однієї з найбільших ігрових платформ, райан безумовно сподівається, що playstation буде працювати добре і охопить ще більше людей, але основна мрія тут схоже виходить за рамки збільшення кількості консолей.

“в даний час успіх існуючої моделі консолі дійсно видатний для playstation – це 10 або 20 мільйонів чоловік, які активно нею користуються.”- каже райан. – “але якщо порівняти це – і я говорю про порівняння ігор з музикою, я говорю про порівняння ігор з фільмами-музикою і фільмами може насолоджуватися практично необмежена аудиторія.”

я думаю, що деякі з видів мистецтва, які створюють наші студії, є одними з кращих розваг, які були створені в світі. І те, що ми відкриваємо доступ до прекрасного мистецтва, чудових розваг, які створюють ці студії, відкриваючи доступ до них для 20 або 30 мільйонів людей, мене засмучує. Я хотів би побачити світ, де сотні мільйонів людей можуть насолоджуватися цими іграми.

Доступності ps5 перешкоджають триваючі обмеження поставок, з якими стикаються консолі нового покоління (як і практично все інше, що працює на кремнієвих чіпах), а ігри як хобі стають тільки дорожче. Якщо ps5 якимось чином перевершить ps2 – консоль, яка встановила рекорд в хороших економічних умовах, які, можливо, ніколи вже не повторяться-вона все одно зіткнеться з “воротами”, описаними райаном. Успіх буде вимірюватися максимум десятками мільйонів.