Гільєрмо дель торо розкрив, над скількома незнятими фільмами він працював протягом багатьох років

58

Гільєрмо дель торо є плідним режисером, серед його великої фільмографії є такі фільми, як “форма води”, “хеллбой” і майбутня адаптація “піноккіо” на netflix. Але нещодавно режисер розповів про зворотний бік медалі-і про масштаби тих проектів, які так і не побачили світ.

Відповідаючи на запитання шанувальників у твіттері, дель торо сказав:

за моїми підрахунками, я написав сам або написав у співавторстві близько 33 сценаріїв. 2-3 фільми зняті іншими, 11 зняті мною (піноккіо в процесі), так що близько 20 сценаріїв так і не отримали екранізацію. Кожна робота тривала 6-10 місяців, так що це зайняло приблизно 16 років.

Список робіт, над якими гільєрмо дель торо працював протягом багатьох років і які так і не були реалізовані, дуже великий. Мабуть, найбільш відомий проект” темна ліга справедливості”, в якому брали участь, зокрема, болотна тварюка, костянтин і затанна. Проект після декількох років розробки зійшов нанівець, але потім концепція була відроджена під пильною увагою продюсера джей джей абрамса.

За наявними даними, дель торо також планував зняти фільм про ван хельсинг, ремейк “особняка з привидами” і версію “красуні і чудовиська” з еммою уотсон в головній ролі, але остання в підсумку вийшла на великий екран без участі дель торо. У його кар’єрі досить багато нереалізованих проектів для того, щоб режисер завів власну сторінку у вікіпедії.

Наступним фільмом дель торо стане “алея кошмарів” з кейт бланшетт і бредлі купером в головних ролях. Трилер вийде на екрани 17 грудня.