Genshin impact – всі подробиці події» місячне розраду “

24

Зовсім скоро гравцям action/rpg genshin impact належить взяти участь в традиційному святі місячного полювання. На гавані лі юе буде проходити велика кількість різних заходів. Пропонуємо вам більш детально дізнатися про івент» місячне розраду ” і його нагороди.

Подія пройде з 27 вересня по 11 жовтня. Вам необхідно досягти 28 рангу пригод, а також виконати завдання архонтів «наближення нової зірки: том i. Глава iii» і «кухарський черпак. Глава i: кулінарний тур по мондштадту».

Івент “місячна втіха” складається з 3 етапів: гірська стежка, стежка подихів і стежка паморозі. З відкриттям кожного з них будуть розблокуватися відповідні випробування.

сказання місячного полювання

Перша частина сюжету відкриється після запуску івенту. А ось друга стане доступна тільки після того, як святкова спека досягне 1 000. Виконавши першу частину ви також розблокуєте завдання” тестовий запуск кухонної машини”, яке розраховане тільки на одиночний режим.

шукач місячного світла

Випробування відкриється як тільки ви завершите завдання ” місячне розраду. Частина i ” і “купа справ в місячне полювання”. Запустивши його ви зможете відправитися в зазначену область, щоб зібрати там амулети місячного полювання і скрині таємничої місяця, збільшивши прогрес збору поточної області. Шкала прогресу буде відображатися в меню події.

Щодня у вас буде можливість отримати підказки у лінь ян в гавані лі юе. Вона відзначить на карті місцезнаходження деяких незібраних амулетів місячного полювання і скринь таємничої місяця, полегшивши тим самим ваші пошуки.

Досягнувши певного рівня збору в області ви отримаєте дворучну зброю події “благодатний владика вод” з матеріалами для його пробудження і багато іншого.

шлях ласощів

Для розблокування цього етапу також необхідно завершити ” місячне розраду. Частина i ” і “купа справ в місячне полювання”. Відправляйтеся до місця початку випробування через меню події. Здолайте супротивників і боса у унікальними властивостями. Наприклад, коли здоров’я лідера табору опускається нижче 30%, через 10 секунд велика частка його здоров’я відновлюється. Може виникнути раз за випробування.

Після того, як всі вороги будуть вбиті, з’явиться вітряний потік, за допомогою якого можна швидко переміститися до наступного випробування. Як тільки відкриється нова зона шляху ласощів, у вас буде можливість зробити підношення різних частувань через меню івенту. Залежно від ступеня підношення ви отримаєте різні посилення під назвою “опіка шляху” і нагороди. Однак варто врахувати, у кожного з 3 регіонів шляху свої окремі бонуси опіки шляху.

нагороди

За участь в кожному етапі гравці можуть отримати велику кількість корисних речей, включаючи камені витоку, корону прозріння, нову зброю, матеріали для його пробудження і багато іншого. Також завершивши другий і третій етапи ви заробите “святкову спеку”.

– сказання місячного полювання : камені витоку, досвід героя, мора, рецепт: тофу “веньсінь”, рецепт: рисовий пудинг, рецепт: м’ясний гуляш.

– шукач місячного світла: камені витоку, благодатний владика вод (дворучне), предмети для піднесення зброї, чарівна руда, мора.

– шлях ласощів: камені витоку, корона прозріння, імператорський бальзам (матеріал для пробудження зброї), матеріали підвищення талантів і розвитку персонажів, мора.