Genshin impact: шукач місячного світла – гайд

53

Детальний гайд по збору всіх нагород пошукової події в рамках місячного розради в genshin impact.

шукач місячного світла в геншин імпакт-подія, що є частиною глобального івенту місячне розраду, що проводиться в рамках свята місячного полювання. Перший осінній фестиваль на материковій частині тейвата відправляє мандрівників в різні куточки, щоб гравці самі відшукали належні їм скарби. Від організаторів при цьому можна отримати додаткові нагороди, в числі яких унікальний дворучний меч-риба.

Про всі нюанси проходження івенту шукач місячного світла можна дізнатися з цього гайда. В окремих статтях нами раніше вже були опубліковані карти події. Додавайте сторінку в закладки, щоб мати доступ до постійно оновлюваних посібників зі збору скринь таємничої місяця і амулетів місячного полювання.

Дати проведення івенту

Всі заходи в рамках місячного розради розділені на три етапи.

  • гірська стежка – з 27 вересня;
  • стежка подихів – з 1 жовтня;
  • стежка паморозі – з 5 жовтня.

При закритті випробувань на всіх маршрутах можна отримати додаткові очки досвіду в бойовому пропуску. Ці ж правила стосуються і бойової частини події-шлях ласощів.

Як грати в шукач місячного світла в genshin impact

Доступ до події мандрівники отримують після проходження стартового квесту «купа справ в місячне полювання». Він фактично представлений єдиним діалогом з лінь ян. Вона повідає про те, що хтось тянь тянь займається розставленням скринь місячного полювання і амулетів таємничої місяця в лі юе, а також видасть першу карту з позначками. Де повинні бути розташовані шукані об’єкти.

Однак позначок від лінь ян буде дуже мало. В реальності на першому етапі можна зібрати набагато більше скринь і амулетів, в чому ви переконаєтеся, якщо відкриєте окремі гайди для кожного з шуканих об’єктів.

Ми будемо публікувати докладні гайди по збору амулетів місячного полювання і скринь таємничої місяця в міру відкриття стежок.

Стежка подихів

*з 1.10.2021*

Стежка паморозі

*з 5.10.2021*

Нагороди

На трьох стежках гравцям покладаються окремі нагороди. Перший етап принесе мандрівникам матеріали прокачування зброї, мору, окуляри святкової спеки, необхідні для доступу до фінальної стадії святкування, а також унікальний дворучний меч-рибу – благодатний владика вод. Про решту винагороди події ми розповімо після появи їх опису в грі.

Додавайте сторінку в закладки, щоб мати доступ до обох гайдам по збору скринь і амулетів в геншин імпакт. Пишіть в коментарях, якщо у вас виникли будь-які складнощі з проходженням цього або інших подій.

Вам буде цікаво: