General motors почала виробництво електричних фургонів ev600

19

У січні цього року general motors організувала новий бренд електромобілів brightdrop, який в стислі терміни зумів налагодити виробництво фургонів ev600, перші з яких зійшли з конвеєра на цьому тижні. Згідно з наявними даними, першими клієнтами на покупку електричних фургонів стали компанії fedex і verizon.

Зображення: brightdrop

Що стосується самого ev600, то він являє собою легкий транспортний фургон на електричній тязі. В конструкції передбачений блок акумуляторних батарей, які дозволяють долати без підзарядки до 400 км. Разом з ним gm також випустить модель ev410, яка багато в чому повторює характеристики ev600, але відрізняється більш компактним розміром і менш містким кузовом (близько 11,5 м3 проти 17 м3 у ev600).

Джерело зазначає, що brightdrop уклала контракт на початкове дрібносерійне виробництво електричних фургонів з незалежним виробником з мічигану, а також переобладнала складальний завод gm cami в канадському інгерсоллі під свої потреби. Також відомо, що виробництво фургонів ev410 буде організовано в наступному році.

” виведення наших перших електромобілів на вулиці в рекордно короткі терміни перед черговим святковим періодом поставок — найкращий подарунок, який ми могли отримати в цьому році, особливо якщо врахувати проблеми, з якими світ стикається зараз в ланцюжках поставок. Оскільки попит на електронну комерцію продовжує зростати, а наслідки зміни клімату відчуваються як ніколи раніше по всьому світу, вкрай важливо, щоб ми діяли швидко для скорочення шкідливих викидів. Комплексні рішення brightdrop з доставки покликані допомогти вирішити ці проблеми без зволікання”, – заявив генеральний директор brightdrop тревіс кац (travis katz).