Galaxy s22 ultra може отримати слот для стилуса s pen

25

В останні місяці з’явилося чимало свідчень того, що лінійка смартфонів samsung galaxy note залишилася в минулому. Це неприємна новина для любителів великих орієнтованих на корпоративне використання смартфонів. Однак, повністю від стилусів і смартфонів з їх застосуванням samsung відмовлятися не збирається.

За словами відомого інсайдера ice universe, samsung підтвердила відсутність намірів випускати galaxy note в цьому році. Ще в березні виконавчий директор samsung сказав акціонерам, що випускати два флагмани в рік занадто важко і дефіцит процесорів теж не сприяє цьому.

Таким чином, багато аналітиків впевнені, що модель galaxy note 20 була останньою. Samsung навіть не стала продовжувати дію цього товарного знака у себе на батьківщині. Однак, деякі особливості galaxy note можуть перебратися в апарати серії galaxy s.

Galaxy s21 ultra і galaxy z fold3 вже сумісні зі стилусом, але у них немає слота для його зберігання і підзарядки. Купувати його доводиться окремо. Це може змінитися в майбутньому апараті galaxy note 22 ultra. Тут може бути розпізнавач стилуса, який буде виявляти його поблизу.

Додавання слота призведе до деяких змін в дизайні апарату. Кути по краях корпусу будуть не дуже гострі і не дуже плавні, приблизно між galaxy s і note. В результаті в ньому можуть з’явитися пов’язані зі стилусом програмні можливості, відсутні в інших моделях galaxy s22.