Galaxy a73 стане першим смартфоном samsung a-серії з китайським дисплеєм

22

Samsung постійно шукає способи підвищити конкурентоспроможність своїх смартфонів по відношенню до китайських пристроїв. Один з варіантів: здешевити виробництво і знизити собівартість. Для цього можна відмовитися від власних компонентів на користь більш дешевих китайських. Повідомляється, що як мінімум одна з прийдешніх моделей смартфонів galaxy a отримає дисплей китайського виробництва.

Gizchina.com

Мова йде про samsung galaxy a73, який, за чутками, стане першим смартфоном серії, дисплей якого не буде вироблений samsung display. Повідомляється, що samsung розглядає в якості потенційних постачальників екрану для новинки csot і boe. З чуток, обидві компанії вже приступили до створення oled-панелі для майбутнього смартфона. Виробник, чий продукт буде визнаний samsung кращим, отримає контракт від південнокорейського техногіганта. Варто відзначити, що екрани csot вже знайшли застосування в деяких смартфонах samsung серії m.

Gizchina.com

Перехід на використання китайських дисплеїв може відчутно знизити вартість майбутнього galaxy a73. Однак дещо дивно, що samsung вирішила поекспериментувати з однією з найдорожчих моделей серії а.такий крок samsung явно свідчить про високу впевненість компанії в якості китайських комплектуючих.