Гайд: Red Dead Redemption 2 – 7 корисних порад перед початком гри

319

Новий вестерн від Rockstar Red Dead Redemption 2 – це масивна, колосальна за масштабами гра. Після проходження невеликого крихітного прологу і доступу до відкритого світу очі буквально розбігаються від великої кількості можливостей, проте далеко не всі моменти у грі детально роз’яснюються. До суті численних геймплейних механік доведеться приходити методом проб і помилок, а деякі так і зовсім можна пропустити. Тому ми вирішили заощадити вам час і сьогодні розповімо 6 корисних порад, які варто знати перед початком гри Red Dead Redemption 2.

Забудьте майже все, що ви знаєте про серії GTA

Почнемо з найочевиднішого, але дуже важливого ради для всіх, хто вирішив придбати в роздрібній торгівлі або скачати Red Dead Redemption 2 – новий вестерн від «Рокзвезд» кардинально відрізняється від серії Grand Theaft Auto. Так, це гра від тих же розробників, та, в наявності відкритий світ і звичайно ж ми граємо за запеклого, хоч і завзятого злочинця. Але відчувається RDR 2 зовсім інакше, а якщо конкретніше, то в плані управління і динаміки геймплея.

Гра навмисно створена повільною та медитативної, що проявляється в першу чергу в анімації персонажа та їх кількості. Артур з лінню розгортається, після зупинки трохи рухається за інерцією, а необхідність витрачати час на перегляд анімації відкривання будь-якого зустрічного ящика або збору предметів з трупа може трохи не до психозу довести нетерплячих геймерів. Загалом, якщо ви грали в The Last of Us, то приблизно уявляєте, з якою прискіпливістю головний герой виконує навіть найдрібніші дії.

І інший момент: гра Red Dead Redemption 2 суворо карає за геноцид мирних жителів. Вирізати цілі села – можна, але практично в кожному населеному пункті поліцейські зустрінуть гравця відбірної порцією свинцю і навіть після смерті штраф за злочини залишається в силі.

Піклуйтеся про коня

Коні в Red Dead Redemption 2 – це ваш кращий друг і головний помічник у пригодах по Дикому Заходу. На відміну від безликої «Плітки» з The Witcher 3 кожна кінь в грі від Rockstar унікальний персонаж зі своїм характером. Чим більше ви проводите час разом з конем, тим вона стає витривалішою, живучою, охоче слухає команди (інший раз може зовсім скинути вершника з сідла або хвицнути копитом) і навіть здатна вивчити нові рухи. Наприклад – дрифт при повороті.

Red Dead Redemption 2

Щоб кінь сильніше до вас причепилася не забувайте час від часу годувати її і розчісувати гриву. Також не буде зайвим погладити вірного парнокопитного одного або помити в річці від бруду. Подібні дії займуть лише кілька секунд, але зате в подальшому кінь в багаторазовому розмірі віддячить свого господаря.

Тихіше їдеш – далі будеш

І ще одна порада з приводу коней у грі Red Dead Redemption 2. Ігрова індустрія привчила нас, що коні в іграх – це безсмертний всюдихід, який без проблем забирається мало не на вертикальні поверхні (привіт, Skyrim). У RDR 2 справи зовсім іншим чином завдяки застосуванню технології Euphoria. Кінь реалістично перебирає лапами, реагуючи на нахил поверхні і перешкоди на шляху, з-за чого при швидкій спробі піднятися на схил скакун може запросто спіткнутися, перекинутися, зламати ногу або померти, а заодно і задавивши своїм тілом гравця.

Red Dead Redemption 2

Також не забувайте, що кінь магічним чином не огинає зустрічні перешкоди і запросто може врізатися головою об дерево або стоїть на шляху валун. Ризик летального результату для коня дуже великий. І повірте, необхідність десятки хвилин брести по світу гри в спробах знайти нову кінь, ніщо порівняно з тим почуттям розчарування, коли вам доводиться своїми руками приспати покалічену тварину. Особливо, якщо ви провели з ним не одну годину гри.

Допомагайте нужденним

Бути зразковим громадянином і не залишати в біді мандрівників, які потрапили в біду – це не тільки корисно для карми, але і дозволить відкрити нові секрети в Red Dead Redemption 2. При дослідженні світу вам зустрінеться безліч подорожніх на дорозі, просять про допомогу. Найчастіше допомогти їм – це справа п’яти хвилин, але подяка вас точно чекає, нехай і не завжди відразу.

Red Dead Redemption 2

Для прикладу – в грі ми зустріли застряглого в капкані волоцюгу, допомогли йому, він сказав, що запам’ятає наш вчинок і забрався геть. Ну, окей, нічого страшного. Однак через п’ять годин в одному з міст ми його знову зустріли. Він дізнався нас, віддячив грошима ,випивкою, а заодно відправив до свого товариша в місцевий збройовий магазин, де нс надали знижки і безкоштовно кілька рідкісних товарів.

Інший приклад – сліпі жебраки в RDR 2, яких можна зустріти у великих містах. Поділившись з ними монеткою можна дізнатися про що проходить поблизу покерному змаганні, отримати карту скарбів або наводку на цікаву локацію.

Не забувайте про табір

Ви зможете значно спростити собі проходження Red Dead Redemption 2, якщо почнете приділяти більше часу табору банди Ван Дер Лінде. Від гравця ніхто не вимагає скидати гроші в общак табору, приносити свіже м’ясо або теплі шкури тварин, тим не менш, цим варто займатися хоча б заради відкриття корисних предметів і можливостей.

Red Dead Redemption 2

При належному догляді табір стане бездонною скарбницею провізії, куди ви завжди зможете зазирнути щоб, наприклад, безплатно поїсти і втамувати голод Артура. До того ж люди в таборі почнуть краще відноситься до Артура і зможуть порадувати гравця кількома цікавими додатковими квестами.

Відкрийте швидке переміщення Red Dead Redemption 2

І один з найголовніших плюсів табору – можливість відкриття швидкого переміщення по світу гри, радимо зайнятися цим моментом як можна швидше. Яким би гарним і багатогранним не був відкритий світ в RDR2, рано чи пізно в будь-якому набридне скакати з одного кінця карти в інший.

Red Dead Redemption 2

А тепер докладніше про те, як відкрити швидке переміщення Red Dead Redemption 2: внесіть внесок у скарбничку табору, відкрийте книгу з модифікаціями біля скриньки з пожертвами і купуйте покращення «Наступний у списку, який відкривається після модифікації “найважливіше – вперед”. Потім візьміть карту, яка з’явитися на звороті вози Артура. З цього моменту ви зможете розвести вогнище в будь-якій точці світу і моментально відправитися в численні важливі місця, позначені на карті.

Шукайте неочевидні підказки і прислухайтеся до розмови персонажів

Світ гри настільки детально опрацьований, що навіть начебто незначні фрази, сказані випадковими персонажами, можуть розкрити черговий новий секрет в Red Dead Redemption 2. Наприклад, один раз нам зустрівся подорожній, скаржиться на болі в животі після вживання в їжу дивного рослини, яке росте неподалік. На перший погляд нічого особливого, але якщо ви вирішите зірвати ту квітку, то рослина виявиться отруйним і може стати небезпечною зброєю.

Red Dead Redemption 2

На цьому ми закінчимо наш вступний гайд Red Dead Redemption 2 і як напуття порадимо не поспішати, досліджувати світ і просто насолоджуватися грою. Rockstar проробили колосальну роботу, тому практично кожен куточок гри завжди готовий піднести новий сюрприз.

Ще більше гайдів та огляд Red Dead Redemption 2 читайте в найближчому часі, а поки можете ознайомитися з історією серії . Навіть після виходу сиквела оригінальний RDR як і раніше залишається актуальним.

Джерело: http://skisoft.com.ua/