Гаджети huawei за низькими цінами та інші подарунки від appgallery

17

У магазині додатків appgallery стартувала нова акція «золотий місяць». Протягом жовтня за скачування додатків від партнерів є шанс придбати пристрої huawei за 1 рубль і бонуси в популярних програмах.

У період з 2 до 30 жовтня за встановлення додатків від партнерів акції в appgallery можна взяти участь у лотереї. Список додатків буде оновлюватися щотижня. Серед учасників-сервіси для пошуку роботи headhuner і superjob, каршерінг “делімобіль«, онлайн-сервіс» яндекс go”, сервіс доставки їжі delivery club і багато інших. За кожне завантажене додаток можна буде отримати один приз.

Крім того, учасники акції можуть отримати купони на 90 днів підписки ” яндекс.плюс “і додатковий кешбек 20% на поїздки від “сітімобіл”. Є шанс виграти appgallery pass-спеціальний приз, що дозволяє взяти участь в додатковому розіграші суперпризів. Інтернет-магазини huawei і huawei vmall пропонують учасникам акції унікальні купони, за допомогою яких можна купити фітнес-браслет huawei band 4, планшет huawei matepad і бездротові навушники huawei freebuds 4i за 1 рубль.