Fractal design призупинила продажі корпусу torrent через виробничий брак

89

Компанія fractal design повідомила, що припиняє продажі недавно випущеного комп’ютерного корпусу torrent. У вхідному в комплект поставки розгалужувачі nexus 9p slim fan hub для підключення корпусних вентиляторів виявлено виробничий дефект.

Джерело зображень: fractal design

Fractal design повідомила, що отримала повідомлення про пошкодження розгалужувачів для вентиляторів при виробництві, що може призвести до короткого замикання. Тому інженерна команда виробника працює над оновленою версією розгалужувача, позбавленої потенційної проблеми. Компанія також порадила власникам корпусу torrent відключити розгалужувач і надала наочну інструкцію, як це зробити.

Також компанія рекомендує заповнити форму зворотного зв’язку, за допомогою якої fractal design зможе зв’язатися з власниками корпусу torrent і провести заміну дефектного розгалужувача, як тільки буде готова його нова версія.

Для тих, хто не готовий чекати заміни, fractal design передбачила можливість повернення коштів. Тим часом продажі корпусу до його оснащення новою версією розгалужувача припинені.