Ford створить відділ з обслуговування зарядних станцій для електромобілів

50

Компанія ford запропонувала просту ідею для підвищення надійності зарядних пристроїв для своїх електромобілів в сша. Генеральний менеджер компанії з напрямку електромобілів даррен палмер (darren palmer) заявив, що в ford з’являться фахівці, які будуть займатися перевіркою і обслуговуванням зарядних станцій у міру надходження сигналів від електромобілів або з повідомлень користувачів в соціальних мережах.

Джерело: theverge.com

Подробиці даного проекту поки відсутні, проте пан палмер впевнений, що він буде запущений до виходу електромобіля ford f-150 lightning, який намічений на 2022 рік. Фахівці з обслуговування зарядних станцій, згідно із задумом, будуть протягом робочого дня переміщатися від одного об’єкта до іншого і визначати причини можливих несправностей. На поточний момент, уточнив палмер, по країні вже розгорнуто безліч станцій, проте деякі з них вже застаріли і не можуть забезпечувати той рівень якості і надійності, які необхідні ford.

Автовиробник, як і інші великі бренди, всерйоз націлився перейти на електромобілі, і він розуміє, що для їх комфортної експлуатації необхідна зарядна інфраструктура. Замість того, щоб розгорнути її самостійно, як це зробила tesla, компанія запустила «fordpass charging network» з 13500 станцій по всій країні в партнерстві з профільними компаніями electrify america і chargepoint. Однак вже зараз стає очевидно, що якість обслуговування у різних постачальників послуг може сильно відрізнятися, і власник електромобіля може не знайти підходяще зарядний пристрій з першого разу.

Тому автовиробник через брак власної мережі станцій вирішив залучити додатковий штат співробітників для додаткового налаштування обладнання в рамках партнерських проектів.