Фінальний трейлер Red Dead Redemption 2 і подробиці розміру гри на Xbox One і PS4

257

Rockstar нарешті презентували фінальний трейлер Red Dead Redemption 2. Ролик при крихітної тривалістю в одну хвилину наочно показує, чим нам доведеться займатися в очікуваному вестерні від «Рокзвезд»: вбивствами, грабунком, підриву поїздів та іншими звичними речами для злочинців дикого заходу. Також розробники поділилися подробицями того, скільки Red Dead Redemption 2 займе на жорсткому диску консолей Xbox One і PS4.

Російська версія трейлера Red Dead Redemption 2

Для шанувальників оригінального RDR є вкрай радісна новина: Джона Марстона озвучує все той же актор Роб Витофф. Цікаво, що в 2016 році він вирішив піти з акторський індустрії і до сьогоднішнього трейлера не було офіційного підтвердження його участі у грі Red Dead Redemption 2. Як видно, Rockstar вміють переконувати.

Що стосується розміру гри, то на PlayStation 4 RDR 2 важить 99 ГБ і буде першою грою, яка вийде на японській консолі відразу на 2-ух Blu-Ray дисках. Версія для Xbox One має трохи більшу вагу – 107 ГБ, але займе всього лише 1 диск.

Вихід Red Dead Redemption 2 відбудеться 26 жовтня.

Дізнатися, чому RDR 2 західні журналісти називають не просто найбільшою грою року, а й наймасштабнішим проектом покоління, ви можете в нашій .

Джерело: http://wnro.kiev.ua/