«фантастичні тварі 3 “повинні пояснити велику сюжетну дірку франшизи

39

Ігноруючи історію ньюта саламандера, щоб зосередити увагу на дамблдорі,” фантастичні тварі 3: таємниці дамблдора » створюють серйозну дірку в сюжеті, оскільки фільм відходить від оригінальної історії про досягнення ньюта в чарівному світі.

Стрічка буде обертатися навколо молодої версії альбуса дамблдора, його історії з геллертом грін-де-вальдом і передісторії його сім’ї. Це, в свою чергу, залишає багато питань без відповіді в картинах про гаррі поттера, особливо, коли мова заходить про ньюта саламандера.

Перші “фантастичні тварини ” присвячені ньюту, який подорожує по світу в пошуках чарівних істот, після того як в 1920-х роках йому було доручено написати про них книгу. У стрічці ньют відправляється в нью-йорк, намагаючись повернути птаха-грім в його початкове середовище проживання. Друга частина заснована на історії кріденса бербоуна і геллерта грін-де-вальда, ганебного злочинця, який хоче вбити альбуса дамблдора і почати революцію, в якій чарівники контролюють маглів. Третій фільм, як очікується, розвинений відносини грін-де-вальда і дамблдора, який вже вважається могутнім чарівником, і це відбувається приблизно за 60 років до приїзду гаррі поттера в хогвартс.

Тим не менш, є серйозна проблема в тому, що тріквел фокусується на історії дамблдора. У таймлайні « гаррі поттера » ньют саламандер відомий як видатний чарівник з послужним списком досягнень: він отримав заборону на експериментальне розведення, написав цінне керівництво по магічним істотам, отримав орден мерліна і навіть був представлений на картці від шоколадних жаб – але ні в одній їх похвал не згадується, що ньют зіграв ключову роль в зупинці грін-де-вальда. Це означає, що, зосередившись на дамблдорі, франшиза “фантастичні тварини і де вони мешкають ” повністю забуває свою первісну концепцію; і дійсно, для триквела з підзаголовком “таємниці дамблдора ” було б доречно відмовитися від назви ” фантастично тварі “, перетворивши його в окремий фільм.

Є й інша проблема, пов’язана з тим, що ньют, по суті, відходить на другий план. Як ми пам’ятаємо, в кінці другої частини ” фантастичних тварюк “, дамблдор, вчитель, який колись рішуче виступав проти виключення ньюта з хогвартса, переконує його приєднатися до нього в боротьбі проти грін-де-вальда. Якщо такий сценарій звучить до дивацтва знайомим, можливо, це тому, що це не перший раз, коли глядачі бачили, як дамблдор залучає юного чарівника в свої складні і небезпечні схеми. Однак, якщо гаррі поттеру вдалося залишитися центральним персонажем (навіть якщо він був пішаком у боротьбі дамблдора проти волан-де-морта), ньют саламандер став другорядним персонажем у його власній історії.

Після « фантастичних тварюк: злочини грін-де-вальда “, глядачі були обурені сюжетним поворотом, в якому кріденс виявився аурелісом дамблдором, четвертим братом сімейства дамблдорів, ніколи раніше не згаданим в каноні. Кріденс-надзвичайно могутній маг, яким грін-де-вальд хоче маніпулювати, щоб разом з ним вбити дамблдора. Це одкровення і його наслідки можуть мати величезне значення в лорі » гаррі поттера ” і всім, що раніше робив ньют.