Фанат jak and daxter відтворив один з рівнів у dreams-naughty dog

36

Днями екшен-платформер jak and daxter: the precursor legacy відзначив своє 20-річчя, про що не забули згадати в twitter розробники гри зі студії naughty dog , що розмістили в пості найперший тизер проекту.

(more than) 20 years ago, before anyone knew who they were, jak and daxter: the precursor legacy was teased to the world — and here’s that trailer! pic.twitter.com/gww53tkhoh

— naughty dog (@naughty_dog) december 3, 2021

У гілці коментарів користувачі активно діляться своїми теплими спогадами про знайомство з франшизою jak&daxter, що з’явилася в далекому 2001 році на playstation 2, а також висловлюють надію на повернення колоритної парочки героїв.

Однак найбільше уваги в коментарях привернув фанат з нікнеймом bandicootpage , який поділився роликом з демонстрацією рівня з jak and daxter: the precursor legacy, який був відтворений за допомогою інструментарію пісочниці dreams . Більш того, творчий проект ентузіаста не залишився непоміченим і з боку самої naughty dog.

” воу! так детально і круто-неймовірна робота!”,- написали розробники, порадувавши проявив творчий талант фаната, який написав: “нарешті naughty dog побачили мій ремейк jak and daxter в dreams”.

I remade sandover village in dreams pic.twitter.com/bscahtk42d

— crash bandicoot clubhouse (@bandicootpage) december 3, 2021

Остання гра серії jak and daxter з підзаголовком the lost frontier вийшла в 2009 році на psp і playstation 2.