Facebook отримав патент на emoji з фото користувачів

262

Від автора: Facebook запатентував технологію створення емодзі на основі фотографій користувачів соцмережі. Про це свідчить подана компанією заявку в Відомство США щодо товарних знаків і патентів.

Зарубіжна соціалка подала заявку на реєстрацію власного технології, яка дозволяє створювати на основі фотознімків користувачів emoji, і потім використовувати їх в якості реакції на посаду. Імовірно для створення «смайликів» з фото застосовуються методи машинного розпізнавання людських осіб.

Швидше за все, новий функціонал буде «перетворювати» звичайні смайлики в емодзі на основі знімків з профілю, коли користувач відреагує на прочитаний публікацію. Але журналісти видання Quartz відзначають, що отримання патенту на дану технологію не є гарантом, що в соціальній мережі колись буде запущений подібний функціонал.

Facebook не перша інтернет-компанія, яка експериментує з методами отримання «персоналізованих» змодзи. Наприклад, влітку минулого року подібний функціонал з’явився в месенджері Slack. З його допомогою користувачі програми можуть висловлювати свою реакцію з використанням будь-яких emoji, в тому числі і створених самостійно.