Eve online-починається тиждень гм c великою кількістю подій

26

Сьогодні команда розробників mmorpg eve online анонсувала початок чергового тижня гейм-майстрів, які будуть веселити співтовариство різноманітними конкурсами, а також внутрішньоігровими івентами. Нижче ви знайдете всі подробиці і час проведення.

конкурс косплея

Заявки на участь у конкурсі косплея eve online будуть прийматися весь тиждень до 02:59 мск 25 вересня, а переможці оголосять до 8 жовтня, через два тижні після крайнього терміну подачі заявок. Ccp games з нетерпінням чекає можливості побачити найкращі роботи, які можуть створити гравці, і нагородити їх приголомшливими призами.

конкурс” поганий ” фан-арт

Надсилайте свої найкращі меми, натхненні eve online, погано намальовані зображення, пропаганду або що-небудь ще, про що ви можете подумати. Роботи приймаються на офіційному форумі гри. Матеріали повинні бути у форматі pdf, png або jpeg з максимальним розміром 1920×1080. Переможці роботи будуть висіти в конференц-залах штаб-квартири ccp.

конкурс лімериків і фраз для початку розмови

Розвивайте свої навички словесного майстерності! гравцям пропонується створити лімерик або фрази для початку розмови, пов’язані з eve online, які будуть розміщені в твіттері з хештегом #gmweekwordsmith. Лімерики повинні слідувати традиційному формату, а фрази написані так, як якщо б ви заводили розмову з капсулером, будь то бізнес, дружба, співпраця або щось ще.

Переможці будуть нагороджені 1 000 плексами і 2 скінами в якості призів, а посіли друге місце отримають 5 00 плексів і 1 скін. Крім того, всім переможцям будуть вручені пов’язані з тижнем гейм-майстрів набори колекційних предметів.

Всі конкурси проходять з початку тижня гейм-майстрів до 02:59 мск 25 вересня.

Протягом тижня команда ccp games проведе всілякі веселі живі івенти для гравців, в яких вони зможуть взяти участь. Це будуть як тижневі заходи, так і в певний час.

бий ботів! – 20 вересня о 19:30 мск

У цій популярній події капсулери, виявлені за допомогою забороненої concord технології автоматизованого пілотування, будуть телепортовані в систему yulai разом з кораблем і всім обладнанням, де незліченні гравці будуть сидіти в засідці, щоб розірвати їх на частини.

роумінг виліт гейм-майстрів і представників isd – 23 вересня о 21: 00 мск

Флот гейм-майстрів і isd відправиться в космос з фантастичним bjornbee в якості свого командира. У кожного пілота буде невелика кількість смакоти, які випадуть після знищення корабля.

полювання за скарбами – тижневий захід

Контейнери, повні цікавої здобичі і цінних речей, в тому числі особливі скіни і предмети розкоші, будуть розкидані по космосу протягом усього тижня, а під час трансляцій і по різних каналах внутрішньоігрового чату будуть з’являтися підказки про їх місцезнаходження.

орбітальний схованка – тижнева подія

Протягом усього тижня в зручних для пошуку частинах космосу будуть скидатися замкнені контейнери. Щоб їх відкрити, потрібно розгадати загадки, присвячені eve online. Призи включають в себе скіни, предмети косметики і навіть плекси.

стрім “огляди на огляди в steam” – 22 вересня о 17: 00 мск

Приєднуйтесь до ccp paragon і ccp goat для веселого сеансу відповідей на огляди eve steam.

стрім “чарівний шкільний автобус” – 21 вересня о 19:00 мск

Заходьте на невимушену трансляцію з різними гейм-майстрами, які відправляться в початкові системи, щоб поговорити з новими гравцями, дати їм кораблі і поради, в той час як інші гейм-майстри будуть відповідати на питання в чаті, а також на сервері discord.

появи на інших трансляціях

Гейм-майстри також братимуть участь у різних стримах, що проводяться партнерами eve online протягом тижня.

На додаток до цих подій асортимент магазину new eden store поповниться скінами emergency response squad для кораблів класу logi сгііѕег, а також імперських logi frigate.