Еталонна відеокарта intel arc alchemist показана в нових рендерах

48

еталонний дизайн відеокарти intel arc alchemist, джерело: moore’s law is dead

Те, що зазвичай популярно через витоки інформації про мобільних телефонах, тепер досягло ринку відеокарт. “moore’s law is dead” зробив анімацію з еталонним кулером intel arc alchemist, щоб показати карту ближче. Зазвичай ми не бачимо еталонні карти раніше, ніж за тиждень або місяць до випуску, але на цей раз ми бачимо еталонний кулер за кілька місяців до випуску.

Дизайн схоже відповідає тому, що mlid показала ще в квітні, за винятком того, що на нових рендерах карта показана в срібному кольорі, а не в чорному. Це стильний двовентиляторний кулер з невеликою світлодіодним підсвічуванням навколо вентиляторів і збоку, де розташований логотип intel. На цьому конкретному рендері показана флагманська модель на базі графічного процесора dg2-512, яка оснащена двома роз’ємами живлення: 8-контактний + 6-контактний, що забезпечує потужність до 225 вт (300 вт з роз’ємом живлення). Користувальницькі конструкції aib можуть пропонувати більш потужні опції, якщо флагманському графічному процесору це дійсно потрібно.

Mlid також назвала дату запуску настільної серії alchemist. Intel тільки підтвердила, що arc alchemist буде запущена в першому кварталі, але компанія ніколи не повідомляла, чи застосовується це як до настільних, так і до мобільних моделей. Що ж, за даними mlid, інформація про intel q1 2022 стосується лише мобільних моделей, які, ймовірно, запускаються разом із мобільними пристроями alder lake для ігрових ноутбуків наступного покоління. Імовірно, настільні моделі з’являться в другому кварталі 2022 року .

Очікується, що флагманська настільна відеокарта alchemist матиме до 4096 шейдерів, 16 гб пам’яті gddr6 і тактову частоту від 2,2 до 2,5 ггц. Карта буде однією з перших, в якій буде використовуватися техпроцес tsmc n6. Назва карти ще не підтверджена повністю, але ми отримали уявлення про рекомендації intel, які показали, що перше покоління графічних процесорів arc для настільних пк повинно використовувати стиль іменування<>, залишаючи кілька можливих варіантів, таких як arc a900, a700 або a512, якщо intel захоче відобразити кількість виконавчих модулів.