Ентузіаст показав, як виглядає cyberpunk 2077 з десятками графічних модифікацій

33

В cyberpunk 2077, в принципі, і без сторонніх модифікацій чудова графіка, але це якраз один з тих випадків, коли технологічності і краси багато не буває: зрештою, до стану фотореалізму і повної імітації законів фізики в іграх ми поки так і не дісталися. А це означає, що ентузіаст з youtube-каналу digital dreams може спокійно продовжувати публікувати свої відеоролики, зрідка привертають увагу редакції нашого сайту (не плутати з розділом для читацьких публікацій на будь-які, навіть сильно абстрактні теми).

Так, ентузіаст встановив на cyberpunk 2077 понад п’ятдесят модифікацій, виставивши їх налаштування на» божевільний ” максимум, в результаті чого вийшло те, що можна побачити у відеоролику нижче.

Важливо розуміти, що перетравлювати таку картинку під силу далеко не кожному комп’ютеру: автор відео, наприклад, використовує систему з відеокартою nvidia geforce rtx 3090, процесором amd ryzen 9 3900x і 32 гігабайтами високошвидкісної оперативної пам’яті.

Що стосується стандартної версії cyberpunk 2077, то в цьому році нічого нового для неї вже не з’явиться, зате в році наступаючому нас чекають «некстгенние» оновлення, патчі, а також додатковий контент. Терміни випуску додаткового контенту змістилися внаслідок необхідності копіткого доведення cyberpunk 2077 до розуму після її катастрофічного релізу в грудні минулого року.