Електричний позашляховик volkswagen id 5 має запас ходу понад 500 км

26

Volkswagen представляє новий електричний позашляховик id 5, який став зменшеною версією знакового автомобіля id 4. Також компанія увелічіваетвиробництво електромобілів, оскільки до 2035 року планує перестатьпродавать машини з бензиновим двигуном в європі.

Як і id 4, модель буде побудована на базі модульної електричної архітектури від volkswagen. Новий автомобіль буде випускатися в двох версіях: класична id 5 і преміальна id 5 gtx, яка буде поставлятися сдвумя електродвигунами на передній і задній осі. Перша модель будетоснащена двигуном потужністю 174 к.с. З приводом на задні колеса і акумуляторною батареєю на 77 квт годин. Volkswagen офіційно ще не публікувала дальність руху нової моделі, проте технічні показники дозволяють припустити, що вона перевищить 500 км.

Id 5 трохи менше свого попередника і являє собою купе-версію id 4, проте автомобільні характеристики будуть значно поліпшені. Новийелектромобіль підтримує оновлений голосовий помічник, який зможе самонавчатися і матиме онлайн-доступ до хмари.

Авто комплектується системою зв’язку car2x від volkswagen для підвищення безпеки і збору даних. Електромобілі зможуть приймати сигнали від другіхсовместімих машин компанії і об’єктів інфраструктури в радіусі до 800 метрів, щоб локально їх інтерпретувати і попереджати водія про небезпечні зони,аварії або нюанси руху. Весь цей процес займає частки секунди.

Повідомляється, що на данниймомент нова модель буде запропонована для продажу виключно на європейському ринку.