Elden ring запропонує 2 режими графіки власникам ps5 і xbox series x / s

22

Завдяки торговій мережі gamestop стали відомі деякі подробиці атмосферної рольової гри elden ring від студії from software. У мережі магазинів gamestop з’явилися сторінки для попереднього замовлення гри на всіх платформах, і вопісаніі шанувальники помітили цікаву інформацію. На консоляхplaystation 5 і xbox series гра предложітвибрать між двома режимами-продуктивності і графіки.

Режим продуктивності порадує більш високим фреймрейтом (до 60кадров в секунду), а режим графіки запропонує дозвіл до 4k. В режимі продуктивності, очевидно, дозвіл буде установленона менш високій позначці — швидше за все, це буде 1080р. А в режимі графіки варто розраховувати на 30 кадрів в секунду. Опис на сайті говорить про те, що»використання можливостей консолейнового покоління дозволить гравцям персоналізувати свій досвід”.інших подробиць і детальних тестів технічної складової варто чекати ближче до виходу. Прем’єра elden ring відбудеться 25 лютого на playstation 4, playstation 5, xbox one, xbox series ірс.

Нагадаємо, що на цьому тижні була представлена перша демонстрація ігрового процесу elden ring, а також анонсовані різні видання гри, в тому числі колекційні. Обмежені видання вже розпродані в більшості торгових мереж, але для деяких платформ все ще є можливість придбати видання launch edition, яке включає базову версіюігри, набір листівок, стікери, нашивку, постер і унікальнийстилбук.