Джонні депп про “культуру скасування”: “ніхто не може відчувати себе в безпеці”

26

Через розгул так званої “культури скасування” ніхто в суспільстві не може відчувати себе в безпеці. Про це заявив голлівудський актор джонні депп перед врученням почесного призу “доностія ” на кінофестивалі в сан-себастьяні.

Під час спілкування з журналістами артист визнав, що став жертвою “культури скасування”. Остання вийшла з-під контролю і грози абсолютно всім.

” ніхто не може відчувати себе в безпеці. Жоден з вас. Нікого за тими дверима. Ніхто не застрахований”, – підкреслив депп

Небезпека полягає в тому, що в підсумку чоловіки, жінки і навіть діти починають думати, що подібне цькування є нормою. А якщо люди стають об’єктом нападок, то починають шукати проблеми в собі, а не суспільстві.

Депп також обрушився з критикою на голлівуд, в якому процвітають студійна система, хаос через боротьбу кінотеатрів і стрімінгових сервісів, обмін образами і так далі. При цьому кінороботи розуміють, що вони є “одноразовими”, а всі контролюють великі корпорації. При цьому голлівуд просто недооцінив публіку, яка почала противиться подібному стану справ.

” якщо ви озброєні правдою, то це все, що потрібно… Коли існує несправедливість проти вас або когось, кого ви любите, когось, в кого ви вірите, встаньте на їх захист”, – пояснив він.

У сша новина про те, що джонні депп запрошений на кінофестиваль в сан-себастьяні, викликала критику з боку активістів. Однак журналісти відзначили, що в залі сиділо багато фанатів джонні деппа. Сам актор подякував організаторам і іспанських чиновників за довіру.

Джонні депп став жертвою “культури скасування” після скандального розлучення з актрисою ембер херд. Зараз обидві сторони обмінюються ударами в судах.

При цьому репутація херд залишає бажати кращого після того, як судові матеріали стали надбанням громадськості. Актрису звинувачують у дачі неправдивих свідчень, тероризуванні деппа, залякуванні людей і так далі.

При цьому реакція ембер херд на критику виявилася досить цікавою. Вона закрила коментарі в соцмережах, дозволивши собі спілкуватися тільки з прихильниками. Крім того, актриса поскаржилася на те, що колишній чоловік нібито нацькував на неї “російських тролів”.