Дизайнерські прилади опалення з монтажем та доставкою до місця

20

Займаючись інтер’єром, дизайнери змушені підганяти проекти під встановлене теплове обладнання, іноді, так недоречно прикрашають стіни і перегородки. А так як клімат в росії, вимагає обов’язкової наявності в приміщеннях, будь-якого опалювального обладнання, то його доводиться ховати від стороннього погляду. Для цих цілей у компанії» конвектор про ” з москви в цьому питанні є оптимальна пропозиція – дизайнерські розробки опалювальних приладів, гармонійно вбудованих в інтер’єр. У каталозі товарів представлені внутрішньопідлогові конвектори, радіатори, конвектори дизайнерських розробок від компанії helios і декоративні решітки, що виготовляються на замовлення. Причому останні вироби можуть бути виконані з матеріалів:

  • нержавіючої сталі;
  • анодованого алюмінію;
  • деревини цінних порід.

А також є конвектори, непомітною установки, які маскуються спеціальними гратами. Там же де установка прихованих конвекторів вважається нераціональною за технічними умовами, можна встановити підлогові прилади або хромовані трубчасті радіатори.

що пропонує магазин конвекторів

Познайомитися з кліматичною продукцією кращих вітчизняних виробників можна по інтернету або наочно в шоурум магазину «конвектор про». Крім продажу опалювальних приладів, магазин займається установкою, обслуговуванням і ремонтом конвекторів. А також виготовленням решіток на замовлення, так як ті є невід’ємною частиною інтер’єру і повинні стати прикрасою підлогового покриття. При цьому перед прийняттям замовлення замірник виїжджає на об’єкт, щоб визначитися з можливістю підключення обладнання. Адже для установки конвектора під підлогою потрібно витримати певну відстань, прокинути труби, встановити запірну арматуру. Тому найкращий час звернення в магазин за покупкою конвектора – ще на стадії проектування або будівництва. Тоді не доведеться переробляти чужу роботу.

чому вигідно співпрацювати з магазином

Компанія реалізує товари оптовим і роздрібним клієнтам. Для оптовиків передбачена знижка на товари до 30 %. Вся реалізована продукція має гарантію виробника, повернення шлюбу іногороднім клієнтам безкоштовно за рахунок компанії. Товари, наявні на складі, відпускаються без передоплати, а ті, що вимагають замовлення у виробника по передоплаті. Розрахунок потужності обладнання для опалення приміщень замовника виконується безкоштовно. Можна просто показати квартиру на фотографії і менеджери підберуть необхідне обладнання.