Дисплеї lg one: quick допоможуть організувати віддалену або колективну роботу

28

Компанія lg electronics (lg) анонсувала систему one:quick — сімейство спеціалізованих дисплеїв, які дозволять організувати ефективну колективну роботу, дистанційну взаємодію співробітників та ін.

Тут і нижче зображення lg

В сімейство увійшли три моделі: one: quick works (model 55ct5wj), one:quick flex (model 43ht3wj) і one:quick share (model sc-00da).

Версія lg one: quick works являє собою рішення»все в одному”. Воно включає вбудований комп’ютер на базі windows, дисплей з діагоналлю 55 дюймів і роздільною здатністю 4k uhd, камеру формату 4к (3840×2160) і мікрофон. Система дозволяє проводити відеоконференції і зустрічі в цифровому форматі, обмінюватися документами, різними файлами та ін.

Модель lg one: quick flex може монтуватися на спеціальну пересувну підставку. Дисплей формату 4k uhd з діагоналлю 43 дюйма підтримує сенсорне управління, в тому числі за допомогою спеціального пера. Допускається використання екрану в альбомній і портретній орієнтаціях. В оснащення входять мікрофон і камера з кутом поля зору 88 градусів. Панель відмінно підходить для проведення презентацій, навчальних занять і т. П.

Нарешті, пристрій one: quick share призначений для відображення екрану ноутбука на сумісних дисплеях. Для швидкого виведення зображення служить спеціальний модуль one: quick share usb.