Диск посилення післямова в genshin impact: випробування зон пошуку і оманливе підземелля [проходження]

23

Докладний гайд для диск посилення післямова в genshin impact. Розбір зон пошуку, вибір кращих посилень і членів загону для перемоги над ворогами. Проходження оманливого підземелля для отримання максимальних нагород.

Після завершення події» диск посилення: введення ” камені мутації знову почали з’являтися в регіонах тейвата. Мандрівникам належить битися з ворогами, які підживлюються силою таємничих фрагментів, використовуючи при цьому баффи диска посилення. Цього разу інструмент буде виданий головному герою відразу після проходження стартового квесту.

Далі представлено послідовне виконання всіх завдань і випробувань події з вибором кращих загонів для перемоги над ворогами в зонах пошуку і фінальних підземеллях.

Дати проведення події

Починається івент 24 грудня 2021 року і буде доступний до 3 січня 2022 року. При цьому випробування розбиті на 3 глави, які відкриються з часом. Пройти всі їх можна буде послідовно (день в день) або одночасно за один підхід при відсутності вільного часу до нового року.

Умови участі в івенті

Достатньо мати 20-й ранг пригод або вище, щоб отримати доступ до події. Стартовий квест автоматично буде прийнятий до виконання

Як отримати диск посилення в genshin impact

У післямові інструмент автоматично видається всім минулим стартовий квест «я, шукач».

Також після проходження 1 глави в ” диск посилення: післямова» герой отримає фрагменти плоду ірмінсула, які потрібно вставити в пристрій, щоб активувати поліпшення при проходженні оманливого підземелля. Залежно від встановлених фрагментів будуть отримані різні бонуси, що підвищують атакуючі або захисні характеристики членів загону в зонах пошуку і фінальних підземеллях.

Гайд для диск посилення післямова в genshin impact

Протягом події будуть послідовно (через час) відкриватися нові глави. Кожна з них включатиме 3 зони пошуку, а також фінальне випробування в оманливому підземеллі. Всі зони можна відвідати керуючись підказками в інтерфейсі події.

Як зачистити зону пошуку

У багатьох зонах пошуку будуть зустрічатися камені мутації, значно підсилюють супротивників.

Можна відразу ж до початку бою знищувати ці об’єкти, щоб битися зі звичайними монстрами.

уважно обшукайте зону пошуку, тому що каменів мутації може бути кілька.

Після перемоги над усіма ворогами можна буде відкрити скрині з нагородами.

Завершіть квест “я, дослідник”, щоб отримати диск посилення і всі типи фрагментів плоду ірмінсула.

При вставці цих частин в диск посилення персонажі загону будуть отримувати різні бонуси, але тільки на території оманливого підземелля.

При заповненні осередків в диску посилення витрачається рушійна сила. Її кількістю обмежується число фрагментів, які можуть бути вставлені.

Кількість рушійної сили залежить від загальної величини рівнів персонажів. Якщо рушійної сили недостатньо, то можна позичити до 3-х персонажів у друзів. У бою вони брати участь не будуть, але збільшити значення витрачаються очок до максимального допоможуть.

Якщо обсяг рушійної сили вже максимальний, то попросити персонажів одного не можна.

Як потрапити в оманливе підземелля

В кінці кожного акту після дослідження всіх зон пошуку буде відкриватися оманливе підземелля.

Це настроюється випробування, яке можна пройти на власних умовах. Залежно від обраної складності і різних обмежень, встановлених для прохідного випробування, буде нараховуватися певна кількість очок.

Правильно підібрані фрагменти плоду ірмінсула, вставлені в диск посилення, допомагають компенсувати більшу частину тих обмежень, які встановлюються при налаштуванні оманливого підземелля.

Нижче в таблиці вказані базові особливості фінальних випробувань в кожній з глав події:

Проходження диск посилення: післямова в genshin impact

У перший день події вирушайте до кам’яних воріт, щоб поговорити з хуссені.

Акт 1 на захід від ваншу

Фактично на цьому етапі відбувається проходження квесту «я, дослідник», за який гравець отримає диск посилення і фрагменти плоду ірмінсула до нього.

Відправляйтеся в зазначену точку. Переможете групу викрадачів скарбів і зберіть перші нагороди. Єдиний камінь мутації буде стояти в наметі. Розбити його найпростіше, використовуючи ноелль, еолу або іншого дворучника. Після цього рухайтеся по маркеру завдання до наступного табору. У ньому два камені мутації – у великій і правій від неї будівлях(див.

Можна акуратно залізти через дах великої будівлі, а потім – через вікно маленького, щоб безперешкодно знищити камені і розібратися з ослабленим загоном хиличурлов.

У третьому таборі (див.карту таборів вище) буде один єдиний камінь мутації, хілічурли і мітачурли з кам’яними щитами. Після перемоги над останньою групою ворогів вирушайте до хуссені. У діалозі відкриється інтерфейс диска посилення, який можна буде заповнити фрагментами. Після налаштування домовите з хуссені і отримаєте нагороди за пройдений квест. Залишиться лише пройти оманливе підземелля 1 акту.

підбирайте фрагменти в диск посилення виходячи з наявних персонажів. Елементальної пачці найкраще розганяти шкоди від ульти і майстерність стихій, фізичної – шкоди звичайних атак і aoe.

Акт 2

*з 26.12.2021*

Акт 3

*з 28.12.2021*

Нагороди

За проходження диск посилення: післямова в геншин імпакт можна отримати:

  • камені витоку;
  • мору;
  • досвід героя;
  • чарівну руду посилення;
  • матеріали для піднесення зброї.

Можна перепроходити випробування будь-яку кількість разів. Примогеми нараховуються разово за першу перемогу в кожному підземеллі.