Dragon age 4 не вийде на ps4 і xbox one

36

Розробник bioware випадково розкрив нову інформацію про dragon age 4 . Четверта частина серії була анонсована ще в 2018 році, а розробка почалася в 2015 році. Однак виробництво йде в таємниці, тому через три роки після анонса ми досі практично нічого не знаємо про гру.

Ця інформаційна посуха не включає ні слова про дату випуску, або навіть про термін випуску. Те, що ми точно знаємо, полягає в тому, що проект не вийде на ps4 і xbox one.

У twitter файзан шейх, який має звичку знаходити інформацію про ігри через linkedin, повідомив, що один із співробітників bioware перерахував платформи своєї нової гри. Вказується, що dragon age 4 буде доступний тільки на пк, ps5 і xbox series x/s.

Dragon age is next gen only&deeper character classes i hope bioware don’t miss this time…[email protected] @shinobi602 @logmey92 @bogorad222 pic.twitter.com/zyws63enyh

– faizan shaikh (@faizshaikh7681) october 13, 2021

Звичайно, для тих, хто все ще грає на ps4 і xbox one, це не найкращі новини. Однак, швидше за все, до релізу dragon age 4 все більше геймерів перейдуть на нові консолі.

За чутками, проект вийде тільки до середини 2023 року. За словами джеффа грабба, для успіху гри не потрібні версії для консолей минулого покоління, так як аудиторія, яка бажає витратити гроші на ігри, активно переходить на нові приставки.