Для xbox series x з’явиться карта розширення пам’яті на 500 гб

56

Французький новинний сайт xbox squad повідомляє, що він отримав інформацію про нову офіційну карту розширення і навіть поділився зображенням оголошення про продаж нової карти на французькому ігровому ритейлері micromania. На зображенні вказана ціна карти на 500 гб – €154,99 (приблизно $180), а дата виходу призначена на 14 листопада 2021 року.

Ці ціни не набагато менше стандартної картки розширення seagate потужністю 1 тб, яка в даний час продається за ціною 220 доларів/ 220 євро. Однак варто пам’ятати, що ціни виробників часто сильно розрізняються в залежності від регіону, навіть якщо не враховувати їх валюту.

Більше варіантів карт розширення пам’яті-це добре, тому що зараз це єдиний спосіб звільнити місце для ігор xbox series x на вашій консолі без необхідності архівувати їх на зовнішньому диску. При бажанні ви можете грати в ігри xbox попереднього покоління прямо зі стандартного зовнішнього диска, але для роботи ігор xbox нового покоління потрібно більш швидке сховище. Якщо припустити, що диск ємністю 500 гб є офіційним, то можна сподіватися, що microsoft і її партнери працюють і над більш ємними варіантами зберігання даних – адже ніколи не можна мати занадто багато ігор, встановлених одночасно.