Для чого газопоршневі установки

40

Газопоршневі когенераційні установки призначені для комбінованого вироблення тепла і електроенергії. Експлуатація газопоршневих систем — гпу) – економічне рішення, так як когенераційна установка витрачає на 40% менше палива, ніж аналогічна за потужністю роздільна система, що виробляє теплову та електричну енергію. Установки, що дозволяють використовувати альтернативні джерела енергії — – це інноваційний шлях створення ефективного енергопостачання.

На великих виробництвах електрика споживається у величезних кількостях. Поставивши міні тец від mwm-deutz, можна вирішити цю проблему. Вони здатні витримувати навантаження від 300 квт до 60 мвт, працюючи на газі.

Високотехнологічні газопоршневі когенераційні установки характеризуються високим коефіцієнтом корисної дії (вище 90%), тривалим терміном експлуатації і підвищеним ступенем надійності обладнання. Така когенераційна установка розрахована на тривале застосування в стаціонарних умовах і здатна працювати як на природному, так і на інших видах газів.

додаткове обладнання для газопоршневих установок

Ринок пропонує повний асортимент сучасного обладнання для газопоршневих систем когенераційного типу, широкий спектр послуг з проектування та будівництва, налаштування та сервісного обслуговування гпу, а також комплексні рішення з ефективного енергопостачання для бізнесу.

* генераторні установки компактної конструкції і високої питомої потужності. Системи вторинного очищення вихлопних газів, що застосовуються для теплового допалювання вихлопних газів двигуна.* шумоглушник вихлопних газів, розрахований на зниження залишкового звукового тиску установки на відстані в 10м до 65 дб(а).* спеціалізовані фільтри для гпу з активованим вугіллям для очищення газів шляхом адсорбування сполук кремнію.* система комплексного центрального управління двигунами, забезпечена кольоровими дисплеями для візуалізації і зручним для користувача інтерфейсом. Установка може включати додатковий контроль напруги системи запалювання, дистанційну передачу даних і діагностику.

особливості постачання газопоршневих установок

Всі газопоршневі установки можуть бути поставлені в 20-футовому і 40-футовому контейнері як система, повністю готова до роботи. Перед поставкою все обладнання, що входить до складу гпу, проходить випробування і повну перевірку працездатності. Компанією поставляються як установки, призначені тільки для виробництва електроенергії, так і системи блокових теплоцентралей, що дозволяють отримувати одночасно теплову енергію.

Теплоносієм гпу може служити як вода, так і масло — відповідно до побажань замовника. Пропоновані когенераційні гпу можуть бути налаштовані також на застосування в якості палива газів з різною теплотою згоряння, в тому числі забруднюючих навколишнє середовище, — газоподібних відходів хімічної промисловості, сільського господарства, сміттєспалювальних заводів.