Disco elysium: the final cut вийшла на консолях xbox і switch

13

Незалежна естонська студія za/um випустила свій рольовий детектив disco elysium на консолях xbox one, xbox series x і s і nintendo switch. На зазначених платформах гра з’явилася в якості цифрового видання the final cut.

Джерело: dead good pr

Спочатку реліз disco elysium: the final cut повинен був відбутися влітку поточного року, але розробникам довелося перенести все на осінь. Дискові версії проекту для xbox і playstation повинні надійти в продаж 9 листопада (раніше ця дата була вказана тільки для ps4-видання).

Cuno’s already two years older?! it’s crazy how fast they grow up. Thank you so much for supporting the game and supporting us! more here – https://t.co/cnbpvp3jy4 pic.twitter.com/c1tpds83ew

– disco elysium – the final cut (@discoelysium) october 11, 2021

Disco elysium: the final cut вперше вийшла 30 березня поточного року на pc (steam, gog, epic games store), ps4 і ps5. Воно відрізняється від базової версії disco elysium наявністю нових квестів, озвученням всіх діалогів і повною підтримкою контролера. До 18 жовтня розробники з za / um будуть продавати disco elysium: the final cut в steam зі знижкою 45 %.