Diablo ii resurrected потихеньку почала отримувати перші призначені для користувача модифікації

53

З моменту виходу diablo ii resurrected пройшов всього тиждень, але не вміють сидіти без діла рукаті ентузіасти вже придумують для ремастера культової класики перші модифікації. Поки що вони надзвичайно примітивні і малофункціональні, але перші кроки завжди саме такі.

Так, на просторах відомих моддерських порталів nexusmods і moddb вже з’явилися перші модифікації для diablo ii resurrected. В основному призначені для користувача роботи поки націлені на дрібні зміни на зразок можливості гарантувати «дроп» предметів з супротивників і збільшувати кількість протистоять нам сил. З великих функціональних модифікацій можна відзначити better sp, що перетворює ігровий інвентар, збільшуючи його місткість, а також підвищуючи швидкість регенерації мани.

Відзначимо, що хоч без стартових «родових травм» не обійшлося, але в цілому diablo ii resurrected була тепло прийнята публікою, що після катастрофічного релізу warcraft ii reforged можна назвати великою перемогою blizzard. Як би безглуздо це не звучало.