Демо decision: red daze можна буде випробувати steam next fest

25

Видавець nordcurrent і розробник flyanvil оголосили, що decision: red daze приєднується до steam next fest з демонстрацією, яка дозволить гравцям досліджувати пустки і зіткнутися з їх численними небезпеками в унікальній arpg з виживанням і захистом веж.

Пробна 90-хвилинна пробна версія розділена на дві частини: перша присвячена раннім етапам гри протягом перших 45 хвилин, а потім переходить до середини гри і являє собою другий 45-хвилинний розділ. У другій частині демонстрації гравці зможуть побачити, як розгортається гра, стикаючись з більш сильними ворогами і більш суворими умовами, але також маючи в своєму розпорядженні більш досконалу зброю, заходи безпеки і будівлі для свого табору вижили.

decision: red daze – ізометрична рольова гра з унікальним поєднанням механіки виживання і захисту веж. Коли red daze охоплює континент, залишаючи за собою руйнування і жахливо мутованих монстрів, вижили – єдиний промінчик надії для людства. Як лідер поселення, ви повинні знайти цих людей і завербувати їх, щоб очистити землю від цієї небезпечної хвороби. Відчуйте приплив адреналіну, відбиваючись від полчищ жахливих зомбі, мутантів та інших смертоносних істот, які спробують вбити вас, досліджуйте світ у пошуках нових союзників, знаходите і покращуйте смертоносну зброю, створюйте все більш потужні захисні механізми, щоб зберегти ваші поселення d безпечно.