Де знайти найкраще зброю в Assassins Creed Odyssey: гайд по легендарному зброї

312

Як і будь-яка інша частина серії, гра Assassins Creed Odyssey – справжній культ мистецтва вбивства і насильства у всіх його проявах. А чого ще чекати від гри про легендарний орден професійних вбивць? «Одіссея» в цьому плані пішла ще далі і пропонує величезний арсенал зброї, у якому кожен гравець зможе знайти собі підходящу збрую для будь-якого стилю ведення бою. Ми вирішили заощадити вам час і тому розповімо, де знайти найкраще зброю в Assassins Creed Odyssey.

У цьому гайде ми зібрали 10 предметів, які найкраще годяться для ведення бою на дальніх та ближніх дистанціях. Відразу попередимо, що все спорядження відноситься до легендарному зброї в Assassins Creed Odyssey, а отже, практично завжди вимагає високий рівень, тому відразу після прологу обзавестися їм не вийде. Але, повірте, воно гідно тривалих пошуків і очікування, адже кращого зброї по співвідношенню шкоди, унікальних переваг і універсальності в грі просто не знайти.

Лабріс Мінотавра

Унікальний бонус: знижується на 1 очко адреналіну витрати при застосуванні будь-якого вміння

Як можна здогадатися, легендарний сокиру мінотавра можна взяти з трупа поваленого мінотавра. Щоб битися з міфічною істотою потрібно виконати кілька додаткових квестів на острові Мессара. Одне з найбільш корисних видів зброї в грі, так як дозволяє частіше використовувати спартанські стусани, кругові атаки і інші хитрощі, які витрачають шкалу адреналіну.

Тризуб Посейдона

Унікальний бонус: можливість дихати під водою

Легендарне зброю можна знайти на крихітному безіменному острові, розташованому трохи нижче від острова Самос. Тризуб бога морів і океанів повністю виправдовує свою назву і стане в нагоді для дайверів, які нишпорять по підводному світу гри в пошуках стародавніх скарбів. Крім того тризуб відрізняється високим шкодою від звичайних і критичних атак, а тому стане незамінним помічником не тільки під водою, але і на суші.

Трезубец Посейдона Assassins Creed Odyssey

Лук Артеміди

Унікальний бонус: підвищення 20% сили вміння «Постріл хижака»

Вирушаємо на локацію Фокис, яка знаходиться у Священних Землях Апполона. Далі знаходимо Храм Артеміди і починаємо діалог зі стоїть біля нього дівчиною Дафной. Шанувальниця богині Артеміди дасть лінійку квестів і доручить вбити легендарного кабана, ось як раз після його вбивства ми і отримуємо той самий Лук Артеміди. Крім бонусу до вміння «Постріл хижака» зброя додатково підвищує швидкість стрільби з лука.

Лук Артемиды Assassins Creed Odyssey

Маллет Вічного полум’я

Унікальний бонус: кожна атака завдає шкоди вогнем

Для отримання цього легендарного зброї в Assassins Creed Osyssey слід розправитися з усіма найманцями, який мають в імені суфікс «Тліючий». Вони не фіксовано розташовані на карті, тому щоб знайти їх слід розправитися з найманцями нижче рангом. Також не забувайте, що останній з Тліючих» з’являється тільки при досягненні 46 рівня. Маллет завдає колосальної шкоди від вогню і відмінно працює в парі з бронею Агамемнона, про яку ми писали в нашому .

Маллет вечного пламени Assassins Creed Odyssey

Меч дамокла

Унікальний бонус: накопичення адреналіну відбувається на 10% швидше

Один з найбільш простих для знаходження предметів: достатньо лише битися з Деймосом у головної сюжетної лінії. Надзвичайно корисний меч, який крім високого утрати дозволяє швидше накопичувати бали адреналіну для активації спеціальних умінь. Особливо корисно легендарне зброю під час масових побоїщ в завоюваннях.

Меч Дамокла Assassins Creed Odyssey

Арпе Персея

Унікальний бонус: всі вміння перезаряджаються на 25% швидше

Для виявлення клинка доведеться битися з Медузою. Для цього пливемо на острів Лесбос, виконуємо всі 6 високорівневих квестів на острові і заходимо в скам’янілий храм. Там нас і буде чекати Медуза. Легендарний меч дозволяє практично без втомилися використовувати спеціальні вміння і при цьому підвищує на 15% втрат від мисливських атак, що стане в нагоді, якщо ви чергуєте ближні атаки з пострілами з лука.

Арпе Персея Assassins Creed Odyssey

Кинджал Арахни

Унікальний бонус: кожна атака завдає шкоди отрутою

Кинджал випадає з найманця по прізвиську «Ткач». Для його виявлення для початку варто розправитися з найманцями рангом нижче і досягти 43 рівня. Ідеальний кинджал для того, щоб вимотати противника отруйними атаками. Також не буде зайвим обзавестися зброєю Змії, які додатково підвищать силу кинджала Арахни.

Кинжал Арахны Assassins Creed Odyssey

Кинджал Крона

Унікальний бонус: на 40% підвищення сили атак з-за спини

Знайти кинджал можна після усунення всіх послідовників культу в гілці «Очі космосу». Краща зброя для справжніх ассассинів, що віддають перевагу приховані атаки замість відкритого зіткнення.

Кинжал Крона Assassins Creed Odyssey

Цибуля Аїда

Унікальний бонус: кожна атака завдає шкоди вогнем

Щоб знайти легендарне зброю в Assassins Creed Odyssey належить перемогти найманця на прізвисько Пробуджена попіл. Він з’являється тільки при досягненні 44 рівня та заповненої до максимуму шкалою розшуку. Як і Маллет Вічного Полум’я Цибулю Аїда прекрасно працює в парі з сетом броні Агамемнона. Ще один корисний бонус: цибуля підвищує на 15% силу утрати від близького зброї.

Лук Аида Assassins Creed Odyssey

Дубина Циклопа Поліфема

Унікальний бонус: на 25% підвищується шкоди елітним бійцям і босам

Незважаючи на назву «дубина» швидше нагадує важку сокиру. Предмет можна отримати після чергового вбивства міфічної істоти – Циклопа. Для цього відправляйтеся на острів Кітіра і візьміть квест «Бог серед людей». Після його виконання вам відкриється ще одне завдання, яке і дасть змогу помірятися силами з Циклопом. Сокира стане кращим зброєю для проходження сюжетної місії, усунення найманців і культистів.

Дубина Циклопа Полифема Assassins Creed Odyssey

Не пропустіть також інші статті з “Одіссеї”: , і .

Джерело: http://techiteasy.org.ua/