Де знайти кращу броню в Assassins Creed Odyssey: гайд по збруї

279

Як і належить будь-якої поважаючої себе рольовій грі, комплекти броні в Assassins Creed Odyssey обчислюються десятками унікальних наборів. Причому сети броні покликані не тільки зробити з головного героя стилягу, який стежить за останніми трендами в моді Античної Греції, але і дають істотний приріст до бойових і захисним навичкам. Загалом, цінний дрес-код, тому в цій статті ми коротко розповімо, де знайти кращу броню в Assassins Creed Odyssey.

Ми приділимо увагу тільки легендарним комплектів, які відносяться до найвищого класу спорядження і працює за принципом ведьмачих обладунків з TheWitcher 3: при надіванні кожного нового елемента броні активується корисний бонус.

Броня Напівбога

Бонус від повного комплекту: збільшення утрати всіма здібностями на 10%.

Отримати обладунки можна після вбивства одного з культистів – Деймоса. Броня особливо цінною для тих, хто не має чіткої бойової спеціалізації, а намагається імпровізувати під час битви і використовує різні методи усунення супротивників.

Броня Безсмертного

Бонус від повного комплекту: активація здібності, відновлює 20 відсотків здоров’я.

Обладунки можна отримати при усуненні учасників культу в гілці «Шанувальники кровній лінії». При вмілому зверненні броня може зробити гравця практично безсмертним (тому й назва) завдяки можливості кожні дві хвилини заповнювати здоров’я, перебуваючи при смерті. До того ж, обладунки підвищують шкоди від критичних ударів.

Доспехи бессмертного Assassins Creed Osyssey

Броня Агамемнона

Бонус від повного комплекту: збільшення швидкості горіння ворогів на 50%

4 з 5 елементів обладунків випадають після зачистки представників культу в гілці «Срібна жила». Останній елемент броні – рукавиці – знаходиться в скрині, захований на «Срібних рудниках Аттики». Кращий сет для тих, хто використовує вогненні атаки в грі Assassins Creed Odyssey, так як підвищується не тільки тривалість горіння, але і шкоди від вогняної стихії.

Доспехи агамемнона Assassins Creed Osyssey

Броня Героя Спарти

Бонус від повного комплекту: підвищення на 15% сили атаки військових здібностей

Комплект броні бійця арени можна знайти після вбивства всіх культистів в гілці «Пелопоннеський союз». Тут все просто: віддаєте перевагу зброя ближнього бою і любите нарізати ворогів, як соковитий стейк, використовуючи бойові здібності, тоді обладунки Героя Спарти – ваш вибір.

Доспехи героя спарты Assassins Creed Osyssey

Броня Артеміди

Бонус від повного комплекту: підвищення на 15% сили атаки мисливських здібностей

Дістати броню можна після того, як знищите всіх унікальних звірів у завданні «Дочки Артеміди». Обладунки як повна протилежність сету Героя Спарти і призначені для тих, хто уникає близького зіткнення і роздає соковиті хедшоти в голови ворогів.

Доспехи артемиды Assassins Creed Osyssey

Броня Амазонки або броня Ахіллеса

Бонус від повного комплекту: 2 відсотки отриманої шкоди переводиться в здоров’я

Комплект обладунків стає доступним після знищення всіх представників космічного культу в гілці «Герої культу». Комплект стане в нагоді для тих гравців, які знаходяться в гущі бою. Крім невеликого відновлення здоров’я посилюються бойові навички та швидкість накопичення шкали адреналіну.

Доспехи амазонки Assassins Creed Osyssey

Броня Змії

Бонус від повного комплекту: збільшення на 10 відсотків втрат від отрути і ефекту отруєння

Комплект доступний після усунення ватажків культу в гілці «Очі космосу». Як можна здогадатися за назвою і зовнішнім виглядом, броня збільшує потужність отруйних атак і загальну тривалість ефекту отруєння. Бонуси поширюються як на близькі, так і далекі атаки.

Доспехи змеи Assassins Creed Osyssey

Броня паломника

Бонус від повного комплекту: здатність «Тінь Никса» витрачає на 40% менше адреналіну

Всі елементи броні Паломника розкидані по світу гри і знаходяться у спеціальних скринях. Для знаходження комплекту доведеться заглянути в: Золотий храм Богині на Малиде, храм Артеміди в Лаконії, храм Бритомартиды на острові Мессара, Акрополь Аргоса на Аргосі і храм Елефсіс на острові Аттика. Броня призначена для любителів скритних атак і дозволяє більше часу залишатися невидимим при використанні здібності «Тінь Никса».

Доспехи паломника Assassins Creed Osyssey

Броня пірата

Бонус від повного комплекту: підвищення на 15% сили атаки скритних здібностей

Отримуємо броню в Assassins Creed Osyssey після усунення прихильників культу в гілці «Боги Егейського моря». Кращий комплект обладунків для гравців, що віддають перевагу нападати із засідки. У броні пірата ви можете бути практично завжди впевнені, що приховані атаки з першого разу вб’ють ворогів. Також не забувайте, що при успішному прихованому вбивстві додатково підвищується рівень адреналіну.

Доспехи пирата Assassins Creed Osyssey

Також дивіться ще більше статей з “Одіссеї”: , і .

Джерело: http://superfly.org.ua/