Де завантажити шпалери з iphone 13 і 13 pro у високій якості

31

Кожен раз, коли apple випускає нові iphone , власники старих моделей, не готові витрачати гроші на апгрейд, починають шукати способи зробити свій смартфон схожим на новинку. Одні намагаються розігнати айфон , щоб він почав працювати швидше. Інші шукають софт, який би додав відсутні функції. Треті просто купують на алі накладку на камеру, яка імітує третій і четвертий модулі, створюючи візуальне враження нового пристрою. Але все це меркне на тлі шпалер.

В iphone 13 і 13 pro з’явилися нові шпалери і їх вже можна завантажити собі

Чим відрізняється iphone 13 pro від iphone 12 pro

Цього року apple, не змінюючи собі, представила разом з iphone 13 і 13 pro партію нових шпалер. Це особливі малюнки робочого столу, які не з’являться в прошивці інших пристроїв компанії, а будуть ексклюзивно доступні тільки власникам новинок.

Які шпалери в iphone 13 і 13 pro

Це пара шпалер з прошивки iphone 13 pro

А це пара — з прошивки iphone 13

Незважаючи на бажання apple обмежити їх застосування, розробники-ентузіасти змогли виокремити картинки, призначені для нових моделей iphone , з ios 15, і виклали їх у відкритий доступ. Так що тепер їх може завантажити абсолютно хто завгодно.

Кількість шпалер відповідає кількості кольорів корпусу, помножених на два, оскільки в прошивці присутні зображення як для денної теми, так і для нічної. Тому для iphone 13 pro і 13 pro max – їх 8, а для iphone 13 і 13 mini-10.

Наскільки iphone 13 pro швидше, ніж iphone 12 pro

Шпалери для класичних і pro-моделей відрізняються досить сильно. Якщо для iphone 13 і 13 mini в купертіно задіяли підсвічені різнокольорові півкола, то для iphone 13 pro і 13 pro max це щось на зразок світлодіодних ламп, що просвічують крізь напівпрозоре полотно.

Очевидно, що це не просто картинки, зроблені в фотошопі або інших дизайнерських програмах, а цілком собі реальні фотографії. Apple, відома своєю увагою до деталей, просто не могла собі дозволити намалювати картинки на комп’ютері. Так що з автентичністю тут проблем немає.

Як встановити шпалери на iphone

Завантажити і встановити шпалери на свій iphone можна наступним чином:

Скачайте шпалери з хмари і встановіть їх собі

  • перейдіть в додаток “фото” на iphone і відкрийте картинку;
  • відкрийте меню «поділитися» і виберіть «встановити на робочий стіл».

При бажанні ви можете завантажити всі шпалери попарно і міняти їх в залежності від часу доби, прив’язавши їх до зміни колірної схеми оформлення. Тоді малюнки робочого столу будуть слідувати за активацією денної або нічної теми, підлаштовуючись під них.

В цілому в google drive представлено 16 зображень. Незважаючи на те що для iphone 13 pro і 13 pro max представлено всього 8 картинок, вони дані в різних дозволах через різницю розмірів їх дисплеїв. Втім, не буде великої біди, якщо ви встановите малюнок для iphone 13 pro max на смартфон з меншим дисплеєм або навпаки.

А ось для ipad ці малюнки робочого столу вже не підійдуть. Екрани фірмових планшетів apple – навіть mini-моделей-занадто великі для того, щоб на них акуратно виглядали картинки для iphone. Тому рекомендуємо завантажувати шпалери для них звідси.