Данжен-кроулер wildcat gun machine прибуде на консолі і pc в 2021 році

24

Видавець daedalic entertainment і студія chunkybox gamesанонсували вихід гри wildcat gun machine на playstation 4, xboxone, nintendo switch і pc (steam, gog, epic games store) в конце2021 року.

Wildcat gun machine-неймовірний атракціон, повний вибухів івеселья! проходь підземелля і знищуй полчища отвратітельнихчудовіщ, ухиляючись від граду куль. У цьому тобі допоможуть гігантські роботи, милі кошенята і різноманітне озброєння.

Досліджуй лабіринти покинутих підземель і звільняй огромнихбоевых роботів, одержимих древніми демонічними богами. Тебе ждутзахвативающіе і ретельно опрацьовані бої, в яких потрібно іскатьподход до суперника. І ніякої випадкової генерації!

  • вбивай, вмирай і вчися на своїх помилках! більше 40типів зброї на вибір. У кожного є свої унікальні особливості.наприклад, самонавідні кулі, далекобійні лазерні промені або вибухові снаряди з величезним радіусом ураження.
  • неймовірні вміння, які знищать всіх ворогів наекрані! керуй поліпшеннями і створюй свій стиль гри. Якщо тичасто вмираєш, можна збільшити максимальне число відроджень. Аеслі тебе цікавить швидкісне проходження гри, розвивай скоростьперсонажа і його здатність до ривка.