Дайджест ігрових новин за другу неділю жовтня CADELTA.Частина перша

261

Сьогоднішні ігрові новини розкажуть вам про кохання одного фантаста до CDPR, System Ѕһоск, фіналі The Walking Dead, чергових деталях про RDR 2 та багато іншому.

Shadow of Tomb Raider обзаведеться DLC

Доповнення The Forge вийде 13 листопада. У ньому Лара відправиться досліджувати кузню занепалих богів, яка заповнена лавою. Там їй належить зупинити загрозу, яка давно вважалася сплячою. Перефразувавши – нас чекає нова гробниця з випробуваннями, яку можна пройти як в одиночному режимі, так і в кооперативі. І так, нова костемизация додається.

Брендон Сандерсон хоче віддати права на свої твори CDPR

Нагадаємо, що в даний момент Анджей Сапковський намагається відсудити у CDPR 16 мільйонів доларів(докладно можете прочитати в нашому ). В цей же час інший відомий фантаст Брендон Сандерсон, творець серії «Народжений Туманом» і «Архів Бурисвета», зробив заяву, що хоче безкоштовно передати права на свої твори CD Project Red.

Сам Брендон зізнався розробникам з Польщі в любові, так як вони змогли зробити кращою видеоигровую серію з фентазі, з усіх існуючих. І що загальний культурний вплив, які надають гри компанії – набагато цінніший грошової прибутку. Розробники на таку заяву поки не відреагували.

Ремейк System Shock обзавівся датою релізу

Розробники вже давно займаються ремейком гри, а багато геймери підтримали їх дзвінкою монетою. Однак в один прекрасний момент вони прикрили розробку і пообіцяли переосмислити її і почати її пізніше. І ось вони, нарешті, зробили це і випустили відео ранньої версії гри System Shock: Adventure alpha. Також нам оголосили, що реліз гри відбудеться в 2020 році.

Знайдені розробники для фіналу серії The Walking Dead

Це завдання взяли на себе Skybound Games. Останні епізоди серії будуть створюватися разом з людьми «пилившими» оригінальну серію. Примітно, що компанія належить Роберту Киркману – творцеві коміксу про Ходячих мерців. Це може означати, що не дивлячись на ситуацію, останні серії ігри можуть завершитися на високій ноті.

Показаний новий герой SoulCaliburIV

Персонаж Wizard Lizard багато в чому відрізняється від інших, кардинально можна сказати, так як створений за пропозиціями користувачів співтовариства, які голосували в строєному редакторі персонажів. Як підсумок, ми має здоровенну ящірку чарівника з котячими вушками, рогами диявола, крилами дракона – дивно, але граціозно. Пограти за нього можна буде 19 жовтня, коли гра вийде в світ.

Нові деталі про діалогах в RDR 2

Мало того, що ми вже знаємо про величезну любов до дрібниць компанії Rockstar, як вони вирішили ще раз нам про це нагадати. Як виявилося ігровий світ адаптується до налаштувань вашого інтерфейсу. Тобто, якщо у вас відключена карта, персонажі будуть пояснювати вам як можна детальніше куди прямувати, більш детально описуючи маршрут. Все для того, щоб ми якомога глибше занурилися в світ дикого заходу.

Крім цього надійшли зведення про наявність у грі індіанців, про крафте спорядження і припасів тільки при наявності особливих ресурсів. Нагадаємо, що до входу 26 жовтня залишилося зовсім трохи.

Звернення до головного героя RDR 2 від головного героя Call of Juarez: Стрілець

Продовжує наш ігровий дайджест знову новину з дикого заходу. Розробник гри Call of Juarez опублікував відео, яке називається: «Звернення до Артура Моргана». У ньому герой останньої Call of Juarez: Gunslinger Сайлез Грівз ,на тлі краєвидів західної Америки розповідає, що Артур точно стане легендою, але повинен пам’ятати, що легенди не вмирають, а повертаються стаючи ще більш сильними.

Можливо, ми отримали жирний натяк на те, що розробник задумав продовження серії Call of Juarez. Недарма ж він повернув собі видавничі права на гру цієї весни?

Історія про гру Evolvation

Зовсім недавно нічим не примітний космічний симулятор Evolvation потрапив у цікаву історію. Щоденний онлайн ігри набирав від сили 2-3 людини, які навіть навряд чи зустрічалися на карті. Щоб залучити користувачів розробники почали роздавати кілька тисяч ключів для гри. Як виявилося, деякі хитруни почали продавати їх недосвідченим людям, не відсипаючи нічого творцям. Коли игроделы дізналися почали банити людей покарання, і в підсумку забанили гравців купили їх продукт в стиме…

Негативні відгуки почали сипатися на голови творців, і вони зробили проект безкоштовним. Підсумок: інформація настільки швидко поширилася, що за перший день на серверах було 172 тисячі ігрокв… Сервера впали, однак игроделы змогли це виправити. Зараз вони сподіваються, що через час, коли зроблять гру платній, хтось з користувачів купить її.

Observation – нова гра від Devolver Digital

У цьому науково-фанастическом трилері нам належить управляти штучним інтелектом на космічній станції, і допомагати застряглим на ній дівчині вижити. Для цього ми буде стежити за нею за допомогою камер, і управляти механізмами станції. Пограти ми зможемо на PS4 і РС в наступному році.

Якщо ви ще не бачили ігрові новини минулого тижня, вони чекають вас в .

Джерело: http://dlemoduli.org.ua/