Дайджест ігрових новин від CADELTA цього тижня

331

У сьогоднішньому дайджесті ігрових новин: вайпа в Black Desert не буде, Blizzard спростовує чутки Diablo 4, анонсований симулятор священика…

Вайпа в Black Desert не буде

Розробник Pearl abyss і колишній російський видавець GameNet прийшли до угоди, і тепер можливо перенести весь прогрес гравців на інші сервера. Навіть більше, локалізація також переходить в руки розробників, тому заново робити її не доведеться. Перенесення даних за заявою самих Pearl abyss розпочнеться найближчим часом.

Olympus став ігровим магазином

Хто не знає – це геймерський войс меседжер, який придбав популярність і почав активно розвиватися. І ось, він доріс до того, щоб стати черговим магазином. Про розповіли творці месседжера випустивши тематичний ролик.

Бета версія майданчики вже запустилася у всьому світі і інтегрована в основний клієнт, і містить у собі тільки вручну відібрані гри. Таким чином, вони намагаються уникнути низькоякісного продукту, на який повний стім.

Запускаються ігри прямо через Olympus. В платформу вбудовані хмарні збереження, а також ексклюзивні проекти, які показано у відео. Десятидоллоровая підписка Nitro включає в себе також безкоштовний контент: Metro Redux, SOMA, Darksiders 2 та інші– в сумі 60 проектів. Бібліотека сервісу універсальна і в ній будуть зберігатися не тільки ігри куплені в дискорде, але і на інших сервесах, щоб запускати всі з одного лаунчер.

Шон Бін буде нової невловимою метою в Hitman 2

Вже за традицією склалося, що практично всі персонажі цього актора вмирають у фільмах. Не змінювати традиції він вирішив прийнявши пропозицію стати новою метою в Hitman 2, про що говорить новий тизер. Шон буде грати колишнього агента Мі5, який як не важко здогадатися – помре.

Концепція невловимою мети полягає в тому, що вона з’являється тільки в певний час лише на реальних 10 днів, а після першої смерті перезапустити місію не можна. За успішне виконання гравці отримають нагороду. Яку саме – користувачі обирають голосуванням на сторінці гри між такими речами як: ручка з вибухівкою, навушники зашморг і світлошумову гранату у вигляді робота.

З’явиться Шон Бін у грі 20 листопада – через тиждень після релізу.

В The Stanley Parable відкрилася можливість отримати цікаву ачивку

Гра вийшла в 2013 році і викликала багато обговорень. В ній є така ачивка як «Go outside». Для цього потрібно не запускати гру останні п’ять років… Склавши всі воєдино ми розуміємо, що в цьому році можна її отримати. Так що якщо ви грали останній раз в The Stanley Parable 5 років тому – перевірте стім.

Blizzard спростовують чутки про Diablo 4

Традиційно перед початком Blizzcon фанати починають мріяти про те, що їм оголосять про продовження культової серії. Але розробники навпаки роблять натяки в бік того, що геймерам доведеться ще почекати.

Як заявили Blizzard у своєму блозі, вони бачили багато чуток про свою роботу, і що зараз хвилюючі часи і кілька команд працюють над проектами по Diablo, і їм не терпиться розповісти про них, коли настане слушний час. А поки, древнє зло ще спить і вони дякують гравців за терпіння, проте варто ще почекати.

Перефразувавши без зайвого пафосу, висновок Diablо 4, швидше за все, в розробці, але на найближчому фестивалі від розробників ми його не побачимо.

Obsidian навряд чи будуть займатися Fallout

Сьогодні наші ігрові новини мають сумний відтінок. Ходило багато чуток, що студія займається продовженням New Vegas, і на них вирішили відповісти самі розробники. На питання фаната «яка ймовірність того, що вони будуть займатися цим проектом?», вони відвели фотографією з кулею з передбаченнями, на якому була відповідь «дуже сумнівно».

Не дивлячись на численні натяки про те, що робота на Fallout кипить, в тому числі і пости Крісса Авелона в 2016 році – сьогоднішні заяву вибиває з колії. Можливо, це пов’язано з купівлею Obsidian компанією Microsoft.

Bethesda придумує звідки в Верджинии Братство Сталі

Це стало невеликим скандалом, адже за лору оригінальної гри Братство ніколи не було в цьому штаті. За логікою ж Fallout 76 – вони там є, але чомусь з’явилися раніше, ніж офіційно були створені.

На що сценаристи придумали наступне – через місяць після великої війни, капітан армії Роджер Максон вирушив з групою вижили в бункер в Каліфорнії «Втрачений Пагорб». Там він знайшов доступ до супутника, за допомогою якого організував філії Братства по всій країні.

Анонсований Симулятор священика

Польська студія Ultimate Games S. A. анонсувало гру Priest Simulator. Вочевидь вона буде знущатися над католиками і містити багато чорного гумору.

У трейлері священик після невдалого сеансу екзорцизму напивається, починає грішити, прощати гріхи за гроші, а потім вбиває диявола. Розробники називають свій проект симулятором найвпливовішої людини в селі.

Це були всі ігрові новини на сьогодні. Якщо ви не читали про туризм в Fallout 76 і хто видавець Cyberpunk 2077 запрошуємо почитати минулий дайджест.

Джерело: http://mobigame.com.ua/