Ціна пішла вниз на msi rtx 3060 ti з падінням крипти

93

Ранній реліз кривавого футболу blood bowl 3 у всесвіті warhammer повинен був відбутися вже в цьому місяці, але якщо поглянути на календарик, то можна переконатися в тому, що вересень вже майже на вильоті, а blood bowl 3 навіть не думає відкривати свої недобудовані ворота. Загалом, кілька годин тому розробники з cyanide за сприяння видавництва nacon оголосили про те, що і так вже напрошувалося: у вересні гра не вийде.

За словами розробників, коли влітку вони оголошували про старт раннього доступу у вересні, то були надто оптимістичними: до вересня проект виявився ніяк не готовим навіть до раннього доступу, вимоги до якості якого за визначенням нижче, ніж до релізної версії проекту.

Коли тепер слід чекати відкриття дверей до ранньої версії blood bowl 3, невідомо. Обіцяють в осяжній перспективі розповісти про все докладніше. Затребуваною дану франшизу можна назвати тільки з дуже великою натяжкою, тому ми легко потерпимо навіть багатомісячний перенесення. Головне, щоб підсумковий продукт відповідав нормам якості.