Це не mortal kombat: peta попросила ubisoft прибрати з far cry 6 півнячі бої

12

Через кілька днів після релізу far cry 6 організація peta, яка виступає за етичне звернення до тварин, закликала ubisoft прибрати з гри півнячі бої. Міні-гру з проекту захисники порівняли з mortal kombat.

Джерело: steam

” перетворення жахливого кривавого спорту, такого як півнячі бої, у матчі в стилі mortal kombat — це крок назад. Сучасне суспільство категорично проти примусу тварин до смертельних сутичок. У півнів, що використовуються в таких боях, є гострі шпори, здатні розривати плоть і кістку, викликаючи болісні і смертельні травми. Peta latino закликає ubisoft замінити цю негожу міні-гру на ту, в якій не прославляється насильство», — заявив представник peta latino.

Ubisoft створила вигадану державу яру в far cry 6 на основі куби, де поширені півнячі бої. Компанія дала організації відповідну відповідь.

” far cry 6-це художній твір, дія якого відбувається на ярі, вигаданому острові в карибському морі. Багато з додаткових активностей у грі є частиною культури та історії яри, які були натхненні латиноамериканською культурою”, – відповіла ubisoft.