Cougar випустила блок живлення polar з модульною системою кабелів

19

Компанія cougar анонсувала блок живлення polar для потужних ігрових комп’ютерів і робочих станцій. Новинка буде пропонуватися в двох модифікаціях – на 1050 і 1200 вт.

Джерело зображень: cougar

Говориться про сертифікацію 80 plus platinum: заявлена ефективність досягає 92-93% при 50-відсотковому навантаженні. У конструкції застосовуються високоякісні на 100% японські конденсатори.

За охолодження відповідає надійний 135-міліметровий вентилятор на гідродинамічному підшипнику. При навантаженнях до 40 %, наприклад, під час роботи з офісними додатками, кулер повністю зупиняється, завдяки чому рівень шуму від блоку живлення скорочується до нуля.

Реалізована повністю модульна система кабелів, що дозволяє використовувати тільки необхідні підключення. Новинка отримала сріблясте колірне виконання. Загальні габарити складають 180х150х86 мм, вага — приблизно 2,1 кг.

Передбачено широкий набір засобів забезпечення безпеки. Це системи uvp (захист від зниження напруги), ovp( захист від перевищення напруги), opp (захист від перевищення потужності), ocp (захист від перевищення навантаження), otp (захист від перевищення температури) і scp (захист від короткого замикання).

Продажі cougar polar почнуться найближчим часом, але інформації про орієнтовну ціну на даний момент немає.