Cortana під Windows 10 буде «дружити» тільки з Bing і Edge

237

Від автора: в Cortana під ОС Windows 10 заборонені для використання всі пошукові системи і браузери крім Bing і Edge. На думку творців, це дозволить підвищити коректність роботи голосового помічника.

У публікації на офіційному ресурсі ОС представники компанії пояснили, що в міру зростання популярності Windows 10 деякі зразки стороннього ПО перенаправляють користувачів на інші пошуковики та інтернет-оглядачі, для яких Cortana не призначена. Внаслідок чого послідовність закладених у додаток сценаріїв порушується. Все це підвищує ймовірність виникнення помилок і збоїв в кілька разів, тому що система голосового помічника створювалася під певний пошуковик і браузер (Bing і Edge). Виходить, що інтеграція трьох складових – це єдиний спосіб забезпечити коректну роботу програми.

У Windows також 10 не можна використовувати інші пошукові системи крім Bing. Хоч у документації до ОС і кажуть, що їх застосування дозволяється, але зазначена опція зміни налаштувань в «Системному менеджері» відсутня.

Звичайно, користувач може редагувати значення параметрів за замовчуванням Edge, але це не відіб’ється на налаштуваннях голосового помічника. Представники Microsoft відзначили, що в подібних програмах конкурентів (Google Now, Alexa та інших) опція зміни параметрів за замовчуванням також відсутня.