Читери дісталися до бети call of duty: vanguard. Обт продовжили до 22 вересня

27

Вчора ввечері стартував відкритий бета-тест call of duty: vanguard для всіх платформ з підтримкою кроссплея і двома новими плейлистами.  спочатку розробник sledgehammer games планував завершити бету 20 вересня, але тепер, на радість фанатам серії, було заявлено, що обт продовжений до середи, 22 вересня.

🚨 breaking 🚨 : the #vanguard open beta has been extended until wednesday sept 22 at 10am pt. For those that haven’t had a chance to enter the fray, this is your moment ♪ pic.twitter.com/dlshw7quqb

— call of duty (@callofduty) september 18, 2021

Тепер до поганих новин: незважаючи на те, що раніше ми повідомляли про прецеденти, коли забанених користувачів в warzone не пускало на бету vanguard, в мережі вже з’являються різні короткі відеоролики, що показують недобросовісних гравців, які використовують сторонні програми (чіти) в проходить тестуванні. Про це також повідомив авторитетний інсайдер том хендерсон.

Hackers have started to appear in the #vanguard beta pic.twitter.com/fbg6trili1

— tom henderson (@_tom_henderson_) september 17, 2021

Dudes are hacking in the #vanguard beta…. Pic.twitter.com/n7xi8n3ybf

— eight thoughts (@bennylongstroke) september 17, 2021

Hacking already like it’s only the beta aswell 😩 😩 pic.twitter.com/asmnosshqu

— chris simons (@chrissimonslfc) september 17, 2021warzone shanengans are in the cod beta .. This is insane from codwarzone

Багато гравців страждають від чітерів в warzone, і тепер вони дісталися навіть до бета-версії vanguard, тим самим не даючи відчути весь спектр позитивних емоцій простим користувачам. Ні activision, ні sledgehammer games поки ніяк не відреагували на такі відеоролики. Будемо сподіватися, що майбутній анти-чит, який повинен вийти пізніше цього року, впорається зі своїм завданням і багаторазово скоротить кількість таких недобросовісних гравців.

Реліз call of duty: vanguard відбудеться 5 листопада на пк, xbox one, xbox series x/s, playstation 4 і playstation 5.