Chuwi minibook x – пристрій поєднує в собі планшет і ноутбук

27

Minibook x оснащений процесором intel 11th celeron n5100 останнього покоління, включаючи 10-нм техпроцес, чотирьохядерний і чотирьохпоточний процес, нову мікроархітектуру tremont і конструкцію з споживаної тепловою потужністю 10 вт, яка збільшує потужність при одночасному зниженні енергоспоживання.

Minibook x дозволяє з підвищеною ефективністю редагувати документи, створювати базові відеоролики і сучасні ігри, а графіка intel uhd нового покоління спрощує декодування відео 4k і плавне управління онлайн-іграми.

Minibook x являє собою вдосконалену версію minibook з 10,8-дюймовим перфорованим дисплеєм з роздільною здатністю 2k, співвідношенням екрану до корпусу 90% і співвідношенням сторін 16:10 для приголомшливо захоплюючих вражень від перегляду.

Chuwi також додала режим yoga mode в minibook x, давши йому функціональність 2 в 1 як ноутбука, так і планшета, а також можливість швидкого перемикання вперед і назад.

Відмінна пам’ять lpddr4x 12 гб + високошвидкісний ssd-накопичувач на 512 гб означає, що minibook x може завантажуватися за секунди, працювати швидше і працювати в багатозадачному режимі без зайвих зусиль. Він також стандартно поставляється з повнофункціональним інтерфейсом type-c і підтримує швидку зарядку pd 2.0 потужністю 45 вт і передачу відео, аудіо і даних.