Чому не варто купувати б / у airpods

23

Airpods настільки популярні навушники, що ними користуються навіть деякі фанати android. Складається відчуття, що вони є у всіх, але це не так: багато хто сумнівається, прицінюється, чекають знижок, а хтось заглядає в інтернет в пошуках гідного варіанту, що був у вжитку. Купівля таких airpods завжди чревата проблемами і даремно витраченими грошима: якщо вам і пощастить зіткнутися з порядним продавцем, який виставив на продаж власні навушники, то велика ймовірність, що жити їм залишилося недовго. Крім того, інтернет-майданчики кишать підробленими навушниками. Прийшов час розставити крапки над i: що поганого в б/у airpods, чи варто економити гроші і коли точно варто купувати навушники від apple.

Розповідаємо, в чому небезпека покупки б / у airpods

Акумулятор в airpods

навушники airpods за замовчуванням видають непогану автономність. Акумулятора більш-менш нових airpods буде достатньо для невеликого перельоту з одного міста в інше. Самі нові airpods 3 і зовсім здатні пропрацювати довше airpods 2 і airpods pro. Проте, як і в будь — яких інших пристроях, акумулятор-це витратний матеріал. У випадку з airpods немає офіційного способу заміни батареї-доведеться купувати нові навушники.

Airpods потрібно правильно заряджати: це такий же гаджет як і iphone

Також немає і нормального способу перевірити залишкову ємність акумуляторів airpods . Є платні програми для mac, а також дивні методики обчислення — справжні танці з бубном, не інакше. Відрізняється і сам процес експлуатації airpods у різних користувачів. Навряд чи хтось сумлінно дотримується рекомендацій:

  • відключити шумозаглушення, яке швидше розряджає навушники;
  • airpods найкраще тримати в кейсі;
  • висока гучність впливає на заряд;
  • важливо правильно заряджати навушники.

Купуючи б / у airpods ви ризикуєте зіткнутися з втомленим акумулятором, який почне вмирати через кілька місяців. Гроші викинуті даремно.

Чистка airpods

Я звернув увагу на те, що багато знайомих нехтують чищенням airpods (а також чищенням вух). Береш чужі airpods, а вони брудні і засмальцьовані, сіточки забиті вушної сірої. Їх можна почистити звичайної вушної паличкою, протерти спиртовою серветкою, але новіше вони не стануть: бруд все одно проникає всередину і з цим нічого не поробиш. Носити такі навушники неприємно-з цієї ж причини багато продають свої iphone без earpods. Крім того, корпус airpods з часом починає жовтіти. Погодьтеся, це трохи не те, чого очікуєш від білосніжних навушників apple.

Намагайтеся регулярно чистити airpods, щоб не доводити їх до жахливого стану

Якщо ви охайна людина, що стежить за гігеной, то в цьому випадку варто придивитися до б/у airpods pro: у них змінні амбушюри, які набагато простіше почистити від вушної сірки. У цьому їх величезний плюс на відміну від звичайних airpods. Але знову ж таки: зверніть увагу на їх колір.

Тихий звук в airpods

У всіх навушників є одна спільна риса — з часом вони починають тихіше звучати. Це здатні помітити власники airpods, які користуються ними не перший рік. При покупці airpods з рук варто мати під рукою більш-менш свіжий екземпляр, наприклад, позичити у одного, щоб було з чим порівняти.

При покупці б/у airpods важливо звернути увагу на гучність: краще порівняйте їх з іншими airpods

Б / у airpods можуть ввести вас в оману: один навушник голосніше, інший тихіше або обидва тихі одночасно. Всьому виною неправильна експлуатація, прослуховування музики на максимальній гучності, потрапляння всередину бруду або води. Загалом, ще одна причина обережніше ставитися до такої покупки. А про те, що робити з airpods, коли з ними щось пішло не так, читайте в нашому яндекс.дзен.

Зарядний кейс для airpods

Сам кейс досить непоганий у використанні: він компактний, спритно заряджає навушники, його цілком реально почистити від накопиченої бруду. Проблема в іншому: він дряпається від повітря. Багато читачів нашого telegram-чату спростовують це, мовляв, за рік на кейсі жодної подряпини. За таких людей можна порадіти.

Зарядний кейс airpods найбільше схильний до подряпин

В інших випадках ви можете взяти абсолютно будь-який кейс для airpods у своїх знайомих і розглянути його як слід: побачите, як сильно його помотала життя. Виглядає це досить неприємно, але якщо вас це не лякає, то для такого варіанту згодиться чохол для кейса airpods.

Як купити б/у airpods

На мій погляд, якщо і зважилися на покупку таких airpods, то намагайтеся це робити у знайомих або друзів. Не факт, що вони будуть в ідеальному стані, зате ви точно будете знати всю таємницю навушників. Крім того, вони абсолютно точно будуть оригінальними — навряд чи ваші друзі носили китайську підробку, яку складно, але реально обчислити серед варіантів з авіто.

На мій погляд, airpods – не та річ, яку варто купувати з рук

При покупці у незнайомців зверніть увагу буквально на все: на колір кейса, навушників, на коробку з-під airpods, звірте серійні номери і навіть придивіться до інструкції з експлуатації airpods — китайські умільці навчилися ідеально підробляти airpods, але часто підробку видає кривий шрифт в інструкції.

Покупка б/у airpods — якась лотерея. Але в ній реально розібратися, щоб не залишитися ні з чим. Задумайтеся, чи варта гра свічок і зекономлених грошей: може простіше купити нові навушники?