Чесна думка про хоррор ” будинок на іншій стороні»

96

Трилери і ужастики часто не здатні здивувати своєю історією, через що скрімери просто не працюють. На подив, «будинок на іншій стороні» виявився винятком.

Девід брукнер, який відзначився слабеньким хоррором «з/л/о» , зняв в якомусь сенсі стерильну, але красиву стрічку. У центрі сюжету опиняється вдова, чий чоловік раптово вбиває себе. Героїня вирішує розібратися в тому, що відбувається, розкриваючи таємниці свого чоловіка.

Картина намагається здаватися розумною, копаючись в характерах персонажів, але це все настільки розмазано і занадто завуальовано, що думати про щось високе під час перегляду просто не хочеться. При цьому якась складність розповіді псує враження, так як перша половина, в якій немає елементів містики, вийшла міцною. Чому не можна було обмежитися лише детективної сюжетною лінією?

У той же час варто зізнатися, що фільму вдається налякати. Атмосферних і моторошних моментів тут багато, і ви точно кілька разів здригнетеся. Як хоррор стрічка точно вдалася.

Також “будинок на іншій стороні” може похвалитися акторським складом, у якого виходить витягнути слабенький сценарій. Велика частина роботи, звичайно ж, лягла на ребекку холл, яка в цьому році засвітилася в блокбастері «годзілла проти конга» .